Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un olduğu Sadakatsiz dizisi, her Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından yayınlanarak seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Sadakatsiz son bölüm içinde yine heyecan verici olaylar yaşandı. Diziseverlerin ilgiyle takip ettiği Sadakatsiz yeni bölüm detayları araştırılmaya başladı. Peki, Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diziseverler sıklıkla, "Sadakatsiz 12. bölüm full izle, Sadakatsiz son bölüm izle tek parça" gibi kavramları arama motoruna yazmaya başladı. İşte Kanal D'nin dizisi Sadakatsiz yeni bölüm ile ilgili bütün detaylar...

Fotoğraf: Sadakatsiz Youtube kanalı

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM ÖZETİ

Sadakatsiz'in 30 Aralık 2020 tarihli bölümünde yaşananlar;

Asya'nın saldırıya uğraması hem Asya ve Ali için, hem de Volkan ve Derin için hiç beklenmedik sonuçlar doğurmuştur. Mert ve Bahar'ın ilişkileri yeni bir sınava tabi tutulur. Gönül ise kızının evliliği için elinde tuttuğu ipleri bırakmamakta olan kararlılığını sürdürmektedir. Vakıf yararına bir kermes yapılır ve herkes bir araya gelir, ancak Derin şüphelerinin peşinden gitmeyi tercih eder. Bu yüzden Derin, yeni gerçeklerle yüz yüze gelecektir.

Son bölümde Volkan'ın gizli kullandığı cep telefonunda neler olduğu merak ediliyor. Derin'in ise yaşadığı duruma nasıl tepki vereceği bilinmiyor. Asya'nın başına gelen felaketler Derin için de geçerli olabilir mi? Asya'nın çektiği sıkıntıları Derin de mi çekecek?

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

Sadaktsiz dizisi geçtiğimiz gün Kanal D'de yayınlandı. Ardından Kanal D'nin resmi internet sitesinde Sadakatsiz son bölüm full izle ekranı paylaşıldı. Diziyi kaçıran veya yeniden izlemek isteyen vatandaşlar, Kanal D sitesinden Sadakatsiz yeni bölümü izleyebilirler.

SADAKATSİZ 13. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.