Star TV'den ekranlara gelen, kadrosunda başarılı oyunculara ev sahipliği yapan Sadakatsiz dizisinin son bölümde yine heyecan doruktaydı. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un gösterdiği performanslardan ve dizinin ilginç konusundan ötürü diziseverlerden olumlu yönde geri dönüşler gelmeye devam ederken, dizinin son bölümünü kaçıranlar da, "Sadakatsiz 11. bölüm özeti, Sadakatsiz 11. bölüm izle, Sadakatsiz son bölüm, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı" gibi kavramları arama motoruna yazmaya başladı.

SADAKATSİZ 11. BÖLÜM ÖZETİ

Asya evine yapılan saldırıdan sonra kendini huzursuz etmeye başlar, ancak buna rağmen Volkan'ın, hayatına müdahale etmesine izin vermemekteki kararlılığını sürdürmektedir. Volkan'ın attığı adımlar, çevresindekilerin anlam veremeyeceği türdendir. Öte yandan Gönül de bu soğuk savaş için yeni bir planı uygulamaya hazırlanmaktadır. Çevresinde yaşanan gerginliklerden olumsuz olarak etkilenen Ali, okulda bir problem yaşar ve bunun sonuçları beklemedik sonuçlardır. Asya önüne çıkan zorlukları teker teker açmakta kararlı olsa da son bir tehlike kendisini beklemektedir.

SADAKATSİZ 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sadakatsiz son bölüm geçtiğimiz gün Star TV'de yayınlandı. Sadakatsiz 12. bölüm fragmanı ise dizinin resmi Youtube kanalında yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içindeki yerini alacaktır.

SADAKATSİZ 11. BÖLÜM İZE

Sadakatsiz yeni bölüm, Star TV resmi internet sitesi üzerinden tek parça bir şekilde yayınlandı. Siz de Sadakatsiz 11. bölüm izle ekranına Star TV internet sitesinden ulaşabilir, Sadakatsiz 11. bölümü tek parça ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.


Haber: Ecem Köksal