Kadrosunda Ezgi Mola, Birkan SokulluFarah Zeynep Abdullah gibi başarılı oyuncuları barındıran ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun İçi" romanından esinlenerek yazılmış senaryosuyla yayınlandığı ilk günden bu yana dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Masumlar Apartmanı dizisinin 6. bölüm ön izleme videosu, dizinin resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlandı.

Ön izleme videosu büyük ilgi gördü ve şu an Youtube trend videolar listesinde 31. sırada yer alıyor. Haberimizin ilerleyen bölümlerinde Masumlar Apartmanı 5. bölüm özetini ve Masumlar Apartmanı 6. bölüm ön izleme videosunu bulabilirsiniz...

MASUMLAR APARTMANI 6. BÖLÜM ÖN İZLEME

MASUMLAR APARTMANI 5. BÖLÜM ÖZET

Safiye, Memduh'la olan kavgasının ardından Han'dan beklediği desteği göremez. İnci ise yaşanan krizden ötürü evliliklerini duyurmaktan vazgeçer. Gülben ise Esat'ın Esra'yla evlendiğini sandığından dolayı derin bir üzüntü duymaktadır ancak derleşecek kimseyi bulamaz. Ege bir adım atarak İnci ve Memduh'u zora sokar. Han, kardeşleriyle yaşayamadığı mutluluk duygusunu babasıyla yaşar ancak Hikmet hafızasıyla sorun yaşamaktadır. Han sadece bir gün için de olsa, tüm olaylardan uzaklaşmak isterken evdeki bir sorun yüzünden apar topar geri döner. Gülben’e Han’ın evlilik haberini Hikmet verir. Safiye'nin dünyası başına yıkılır.