Fethullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'in (İBB) Yenibosna'da bulunan yerleşkesi içine koyulan 15 Temmuz Şehitleri köşesi, 2021 yılının gelişini kutlamak üzere panoya çevrildi. 15 Temmuz'da canını ortaya koyan şehitlerin fotoğrafları kaldırıldı, bunun yerine duvar ışıklarla ve balonlarla süslendi. Öte yandan İBB'nin gerçekleştirdiği 'faaliyetlerin' görüntüleri de duvara yansıtıldı.

ŞEHİTLER İÇİN PANO YAPILMIŞTI

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminden sonra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) ait bir yerleşkede, "Bu vatan, kahraman şehitlere minnettar. Unutmayacağız." yazısıyla şehitlerin fotoğraflarının koyulduğu bir köşe yapılmıştı.

İMAMOĞLU'NUN 'ŞOV DUVARI' HALİNE GETİRİLDİ

İBB’nin Yenibosna yerleşkesi içindeki 15 Temmuz Şehitleri köşesi, yeni yıl kutlama panosuna çevrildi. 15 Temmuz şehitlerinin fotoğrafları duvardan kaldırılarak, aynı yere ışıklarla ve balonlarla süslenen bir köşe oluşturuldu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun faaliyetlerine ilişkin görüntüler de duvara yansıtıldı.