3 yıla yakın süredir birlikte olan Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya çiftinden sürpriz bir haber geldi. 53 yaşındaki Acun Ilıcalı ve 1999 doğumlu Ayça Çağla Altunkaya'dan bebek beklediği öğrenildi.

Günaydın yazarı Bülent Cankurt, Acun Ilıcalı'nın 5. çocuğunun cinsiyetini duyurdu.

İşte Cankurt'un o yazısı...

En son, depremzedelere yardım toplamak için televizyonda düzenlenen iki farklı kampanyada sunuculuk yapmasıyla gündeme gelen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile ilgili bomba bir duyum aldım.

Kulağıma gelenlere göre, şimdiye kadar yaptığı üç evlilikten dört kız çocuğu olan Acun Ilıcalı, bir kez daha baba olmaya hazırlanıyormuş.

En büyük kızı Banu Ilıcalı Ceyhun'dan kız torun sahibi de olan 53 yaşındaki Ilıcalı'nın 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hamileymiş.

Üstelik Ilıcalı bu kez, farklı bir babalık duygusu tadacakmış. Çünkü dört kızından sonra ilk kez erkek babası olacakmış.

Hemşire sevgilisi Ayça Hanım, Ilıcalı Ailesi'ndeki kız hakimiyetine son verip yaklaşık beş ay sonra ünlü televizyoncuyu erkek babası yapacakmış.

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?

1999 yılında Yalova'da dünyaya geldi. Lisans eğitimini Nişantaşı Üniversitesi Hemşirelik bölümünde tamamladı. Ayça Çağla Altunkaya, 2020 yılında Survivor yarışmasının çekildiği Dominik Cumhuriyeti'nde birkaç kez görüntülendi.

Magazin medyasında ilk kez, Acun Ilıcalı'ya ait sürat teknesinde çekilen fotoğrafla gündeme gelen Çağla Ayça Altunkaya, 31 Aralık 2020 günü yayınlanan 'O Ses Türkiye' yılbaşı özel bölümünün ardından çekilen fotoğraf karesinde yer aldı.