Kimse Bilmez 6. son bölümde Sevda’dan sürpriz karar!

ATV ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya gibi isimlerin paylaştığı Kimse Bilmez dizisinin 6. yeni bölümünde neler olacak büyük merak konusu. Kimse Bilmez 6. bölümde Sevda’nın şaşırtan kararı ne? İşte Kimse Bilmez dizisi ile ilgili bilgiler…

KİMSE BİLMEZ 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sevda, babasının Ali’nin oğlunu öldürdüğü gerçeğiyle ne yapacağını bilemez. Sonunda çareyi sürpriz bir karar almakta bulur. Ali’yse, Sevda’nın sakladığı şeyin ne olduğunu öğrenememenin çaresizliğini yaşamaktadır. Öte yandan Pilot’un hapse girmesinden kendini sorumlu tutan Duygu, Pilot’a yakın ilgi gösterir. Pilot’un hapishanede Erniko’nun eski adamından Ali’yle ilgili öğrendiği gerçekler, iki kardeşi geri dönülemeyecek bir yola sokacaktır.

Sevda’ysa, Uygar’ın çalıştığı ajansı satın aldığından habersiz sadece işine odaklanmıştır. Ali, Sevda’nın ailesine Sinan’ın vurulmasıyla ilgili olmadığını kanıtlamaya çalışırken, Sevda’yı Uygar’ın yanında görünce yıkılır.

KEREMCEM (ALİ HÜROĞLU)

Çok yakışıklı, karizmatik ve zeki bir adam. Yiğit ve fedakar. Son derece çevik. Her türlü kaybın acısını daha küçük yaşta tatmış. Kendini Allah’a ve insanlara adamış. Yaptığı iyilikler sayesinde “Ali Hoca” olarak ünlenmiş. Hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır.

KEREMCEM KİMDİR?

Gerçekte 28 Aralık 1977, resmi kayda göre ise 5 Ocak 1978 tarihinde Milas’ta doğan sanatçının tam adı Kerem Cem Dürük. İlköğrenimini Milas Sakarya İlkokulu’nda gördü. Aslen Muğlalıdır. İzmir Özel Fatih Koleji’ndeki ortaöğreniminden sonra Muğla Turgutreis Lisesi’nden 1995 senesinde mezun oldu. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2003’te mezun oldu. Gitar çalmaya lise yıllarında başladı, sözü ve müziği kendisine ait ilk bestesi olan ve ilk albümünde de yer alan “Elimde Değil” şarkısını 1996’da Ankara’da yaptı. Asıl çıkışını ise 2005 yılında Aşk Oyunu dizisi ile yaptı. Ardından pek çok dizide rol aldı ve seslendirme yaptı.

ÖZGÜ KAYA (SEVDA EĞİLMEZ)

Zeki, başına buyruk, alımlı ve çok güzel. Sevda’ya göre aşk yoktur, insanların ihtiyaçları vardır. Özgürlüğüne düşkündür. Pes etmeyi hiç sevmez. Bir şeyi kafaya koymuşsa muhakkak yapar. Hedefine sadıktır. Zorluklardan kaçmaz. Her zaman başının çaresine bakmasını bilir.

ÖZGÜ KAYA KİMDİR?

Özgü Kaya, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nde devam ediyor. Özgü Kaya, Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in başrolünü paylaştığı Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Sibel karakteriyle ekranlarla tanıştı. Özgü Kaya en son Mehmetçik Kûtulamâre dizisinde rol aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir