Erkenci Kuş 48. yeni bölümde neler olacak merak konusu!

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Erkenci Kuş yeni bölmde neler olacak merakla bekleniyor. Diziye yeni isimlerde katıldı. Erkenci Kuş son bölüm detayları ve fazlasına buradan ulaşabilirsiniz. İşte Erkenci Kuş dizisi  ile ilgili ayrıntılı bilgiler…

Erkenci Kuş 48. yeni bölüm ragman geldi. Erkenci Kuş dizisinin 47. son bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri veriyor. Diziseverler geçen yaz mevsiminden beri sıkı bir şekilde takip ettikleri Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir.

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?

Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?

Erkenci Kuş’un yeni oyuncusu Başak Güröz kimdir?

Gold Film’in yapımcılığını, Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini üstlendiği, oyuncu kadrosunda Can Yaman, Demet Özdemir, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Anıl Çelik gibi isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş dizisine Başak Güröz de katıldı.

‘Kanıt: Ateş Üstünde’ adlı yapımda Asya komisere hayat veren Başak Güröz, son olarak ise Bizim Hikaye dizisinde Hülya karakterini canlandırmıştı. Genç oyuncu Başak Güröz, Erkenci Kuş’un yeni bölümlerine damga vuracak.

BAŞAK GÜROZ KİMDİR?

Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz usta oyuncu Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile nişanlanarak ismini duyurmuştu. Gurur Aydoğan ile kısa bir süre evli kalıp yollarını ayıran oyuncu Erkenci Kuş dizisiyle seyircileriyle buluşacak.

1991 yılında Antalya’da doğan Başak Güröz, Antalyalı bir anne ile Bulgar bir babanın çocuğu olan ünlü oyuncu, lise ve üniversite hayatını Antalya’da geçirdi. Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Güroz, ilkokul ve ortaokul yıl sonu gösterilerinde her zaman bulundu.

Akademi 35 Buçuk’ta Oyunculuk Eğitimi almıştır.Hobi olarak gitar çalmayı bilen ve çalmayı çok sevdiğini söyleyen oyuncu zaman zaman Latin danslar ve tenis alanlarında da dersler alarak uğraş gösterdi.Kariyerinde birçok sinema filminde yer alan oyuncu ilk olarak Kanıt:Ateş Üstünde adlı bir yapımda yer almıştır.Asıl çıkışını Bizim Hikaye dizisiyle yapan oyuncu şimdi Erkenci Kuş’daki rolüyle merakla bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir