Atv'de Kurtlar Vadisi dizisiyle efsane bir çıkış yakalayan yönetmen Osman Sınav uzun zaman sonra yepyeni bir yapımla ekranlara geri dönüyor. Sınav bu zamana kadar Deli Yürek, Süper Baba, Kurtlar Vadisi- Kurtlar Vadisi Pusu, Ekmek Teknesi, Sen Anlat Karadeniz ve Sakarya Fırat gibi başarılı projelerde adını duyurmuştur. Sınav, bu defa Yalnız Kurt dizisiyle ekranlara hızlı bir giriş yapacak. Dizide devlet, casusluk, terör gibi olayların inceleneceği iddia edildi. Yalnız Kurt'un yönetmenliğini M. Çağatay Tosun üstleniyor.

YALNIZ KURT KONUSU NEDİR?

Kurtlar Vadisi tadında olacağı söylenen Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle: Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Yalnız kurt dizisi için ilk olarak Hasan Deniz Yaran ve Cihan Ünal ile anlaşma yapılmıştı. Ardından üç yeni isimle daha anlaşıldı. Son olarak Hekimoğlu dizisinde izlediğimiz Damla Colbay’ın Yalnız Kurt’ta Sare Türkmen isimli bir karakteri oynayacağı duyuruldu. Colbay’ın ardından Murat Han ile Kürşat Alnıaçık’ın da Yalnız Kurt projesine katılacak. 

YALNIZ KURT DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Edinilen bilgilere göre Yalnız Kurt dizisi 2022 yılının Şubat ayı gibi ekranlara gelecek.