Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen, feci şekilde dövülerek öldürülmüştü. Katil zanlısı Ümitcan Uygun ise hala serbest bir şekilde geziyor. Bu esnada Uygun'un cinayeti işlediğine dair deliller karartılıyor. Aleyna Çakır'ın ailesi ile kaybettikleri kızlarının acısını yaşamaya bile fırsat bulamadan yeni tehditlerle karşı karşıya kalıyor.

İL SINIRI TABELASI ÖNÜNE GİDİP TEHDİT ETTİ

Sosyal medyadan yeni bir fotoğraf paylaşan Ümitcan Uygun, adeta "Ben buradayım." mesajı vererek Çakır'ın ailesini tehdit etti. Fotoğrafta Uygun'un, Çakır'ın ailesinin yaşadığı Kırşehir'in il sınırı tabelasının önünde yer aldığı görülüyor.

Çakır'ın annesi ise, "Ben rahatım, serbestim, arkamda dayanağım var. Nasıl gezebiliyor, memleketime gelip nasıl resim çektiriyor. Bu bir tehdit tabii ki, bir anda saldırabilir, yanımda çocuklarım var torunlarım var. Analar artık ağlamasın, evlatlarını yıkayıp mezara koymasın, böylesi katilleri dışarda gezdirmesinler. Evladımın katilini bir an evvel hapiste görmek istiyorum, Deliller Savcıya ulaşmadan karartılıyor, o kişinin tutuklu yargılanmasını istiyoruz artık" diyor.

BABA İSYAN ETTİ: NEDEN TUTUKLANMIYOR?

Öte yandan açıklama yapan baba Mehmet Esen, "Şahıs, Kırşehir'e gelip levhanın önünde (İl sınırı) fotoğraf çekilmiş, ben geldin buradayım dercesine, elini kolunu sallayarak geziyor, halen neden tutuklanmıyor?" diyerek isyan etti.