Ekranların en çok izlenen yarışma programı olarak karşımıza çıkan Survivor 2021 ekran başındakilerin bile beklemediği sahnelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.Survivor 2021 ödül oyunu öncesinde yaşanan gelişmeler herkesi şaşkına çevirdi.

Survivor Reşat ve Survivor Çağrı arasında meydana gelen kavga krizinin detaylarını ve sonrasını sizler için hazırladık.Survivor ödül oyunu öncesinde Murat Ceylan’ın açıkladığı ödüller karşısında her iki takımın oyuncularının da ağızları açık kaldı.

Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu sırasında olağanüstü bir performans sergiledi.

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021’de kavgalar ve tartışmalar gündemden düşmüyor.Acun Ilıcalı’nın uyarıları ve verilen cezalar sonrası uzun süre kavgalardan uzak duran Çağrı ile Reşat arasında büyük bir gerginlik daha yaşandı.

Survivor Reşat, ödül oyunu sonrasında kaybedince “Yeter” diye bağırarak denize atladı.Çağrı ise Reşat’ın bu sözünün ardından “Yetmez” diye karşılık verince Reşat sinirlendi ve Çağrı’nın üzerine yürüdü.Çağrı ve Reşat arasında çıkan kavganın ardından Acun Ilıcalı’nın, ne gibi yaptırım uygulayacağı merak konusu oldu.