Gelenekselleşen iftar programında konuşan Başkan Yazıcı, “Gece gündüz demeden çalışarak, 300 bin Tuzlalıya hizmet edecek 550 projeyi hayata geçirdik ve bu başarıyı çalışma arkadaşlarımızla geleneksel Büyük Aile İftarımızda kutladık. Önümüzdeki beş yıl boyunca Tuzla’ya değer katacak daha fazla hizmet ve proje için hazır ve kararlıyız.” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen Büyük Aile İftarında belediye personeliyle bir araya geldi. Mercan Halı Saha Tesislerinde düzenlenen iftar programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı ile bütün belediye personelleri katıldı. Başkan Yazıcı, iftar programında yaptığı konuşmada, belediye personeliyle uzun yıllardır birçok projeye imza attıklarını ve bu projelerle Tuzla'nın yaşam standartlarını yükselttiklerini belirtti.

“ÇOK GÜZEL İŞLERİ BERABER BAŞARDIK”

Başkan Yazıcı, “Sizlerle yıllardır çok güzel işleri beraber başardık. Bütün bu çalışmalarımızla Türkiye’de yaşam standarttı en yüksek şehirler endeksinde 18’inci sıraya yükseldik, bunu birlikte başardık, her birinizin emeği var. İnsanlar tek başına bir iş başaramazlar. Bütün birimlerimizle Tuzla Belediyesi çalışanlarının yaptığı işe samimiyetle sarıldığına, vatandaşa hizmet etmek için çabaladığına, şahidim” dedi.

“EMEK, ALIN TERİ KURUMADAN HAK ETTİĞİ DEĞERİ BULMALIDIR”

Başkan Yazıcı, belediye çalışanlarının maaş ve sosyal olanaklarını her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti ve şunları söyledi: “Türkiye’de bir iyileştirme gerektiğinde, bu konuda öncülük eden ilk belediye olmayı amaçladık. Çünkü emek, alın teri kurumadan hak ettiği değeri bulmalıdır. Çalışanlarımızın çabasını ve gayretini takdir ediyoruz ve onların haklarını korumak bizim en önemli görevimizdir. Bugün iftar sofrasında bir araya gelmemiz, aynı idealler uğruna birlikte çalışmanın ve Tuzla halkına hizmet etmenin bir ifadesidir” dedi.

“TUZLA’YA DEĞER KATACAK DAHA FAZLA HİZMET VE PROJE İÇİN HAZIR VE KARARLIYIZ”

Tuzla’da gerçekleştirdikleri her bir projede Tuzla Belediyesi çalışanlarının emeğinin olduğunu ifade eden Başkan Yazıcı, “Gece gündüz demeden çalışarak, 300 bin Tuzlalıya hizmet edecek 550 projeyi hayata geçirdik ve bu başarıyı çalışma arkadaşlarımızla geleneksel Büyük Aile İftarımızda kutladık. Önümüzdeki beş yıl boyunca Tuzla’ya değer katacak daha fazla hizmet ve proje için hazır ve kararlıyız” dedi.

“2024 SEÇİMLERİNİ DE BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”

Başkan Yazıcı, sözlerine şu şekilde tamamladı. "Her seçim bir karnedir. Bu karne de hepimizin karnesidir. 2014 ve 2019 seçimlerini birlikte kazandık, 2024 seçimlerini de birlikte kazanacağız. Çünkü biz azmettik ve vatandaşa hizmet etmeyi kendimize ibadet bildik" diye konuştu.