Haziran ayında yeni tip koronavirüse (kovid-19) yakalanan teknik adam Yılmaz Vural, geçtiğimiz haftalarda test yaptırmış, Covid-19 testi sonucu ikinci kez pozitif olarak sonuçlanmıştı. Bu kez hastalığı ağır geçiren deneyimli teknik adam, özel bir hastaneye kaldırılmış ve burada tedavi altına alınmıştı.

Koronavirüsü ikinci kez yenmeyi başaran Yılmaz Vural, bugün hastaneden taburcu oldu. Yılmaz Vural'ın duygusal anlar yaşadığı ve gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Taburcu olurken çok kısa bir açıklamada bulunan teknik adam, vatandaşlara seslenerek yaşadıkları her dakikanın kıymetini bilmelerini istedi.

'LÜTFEN YAŞADIĞINIZ HER DAKİKANIN KIYMETİNİ BİLİN'

Kendisiyle ilgilenen yoğun bakım ekibinin çok büyük gayretler gösterdiğini ifade eden Vural, yoğun bakım ekibine teşekkür ettiğini söyledi. Ardından acil servis ekibine, özellikle de arkadaşı Hakkı Alkan ve yönetim kuruluna teşekkür ettiğini belirten Vural, futbolun içinde olan veya olmayan bütün herkese, kendisi için ettikleri dualardan ötürü de teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Vural, "Rabbim herkese sağlık versin. 1 Ocak'ta 68 yaşıma giriyorum. Lütfen siz de yaşadığınız her anın kıymetini bilin." diye konuştu.