Survivor All Star 2022 bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen yarışma Survivor'da bir eleme heyecanı daha yaşandı. Survivor'da konsey toplandı ve gecenin sonunda bir kişi daha adaya veda etti. Survivor'da gerçekleşen iletişim oyununu kazanan takım belli oldu.

Yarışmanın ilk turunu 8 - 4'lük skor ile Kırmızı Takım kazandı.

İkinci turu da 8 - 3'lük skor ile Kırmızı Takımın kazanmasıyla iletişim oyununun kazananı Kırmızı Takım oldu. İletişim oyununu kazanan takım aileleriyle görüşme şansı elde etti.

Evrim Keklik'in elenmesi sonrası 10 yarışmacının kaldığı Survivor 2022'de hızlı eleme dönemi başladı. Geri sayımın başladığı Survivor'da Nagihan'ın dün yaptığı açıklama damga vurmuştu.

NAGİHAN HER ŞEYİ AÇIKLADI

Nagihan konseyde yaptığı açıklamada, "Hikmet beni SMS'ine malzeme etti. Ben mavi takımdayken hiçbir sorunum yoktu. Ben bugünlere kendi mücadelemle geldim. Asıl konu şurada başladı.

Kaptanlık oyununa çıkmadan önce Hikmet bana geldi; 'sen, ben Ayşe birlik olursak iki kişiyi her türlü eritir gideriz' dedi. Takım kaptanı oldum, önce Ayşe'yi almak istedim. Ayşe'yi aldıktan sonra ikinci erkeği ben Hikmet'ten yana kullanabilirdim.

Çok defa ricada bulundu bana. İkinci seçimimi Adem'den yana kullandım. Ayşe potaya girdikten sonra bazı çirkin konuşmalar oldu. Hikmet bana, "Nagihan, kırmızı takımı erit, ilerleyen günlerde bireysele döndüğümüz zaman canımdan can veririm." dedi. Az sonra her şeyi inkar edecek, hiçbir şüphem yok. Şimdi çok merak ediyorum takımımı satmam için bu teklifi bana yaptı daha sonrasında da ilk potaya girdiğinde Ayşe'ye de yaptı" açıklamasında bulundu.

Hikmet ise "Ben 15- 20 gündür arkadaşlarım duygusal düşünüyor evet Ayşe'ye de Nagihan'a söyledim. Biz beraber hareket edelim mi diye bir şey konuşuldu. Oyuna çıkmadan önce şakası oldu. " dedi.

Ayşe yaptığı açıklamada, "Kaptanlık seçmesi gününde böyle bir şey konuşuldu. Hikmet'i almak istiyorum ama onun kafasındakilere alet olmak istemiyorum dedi. Sonrasında benim ismimim çıktığı konseyde ben onları gelirken gördüm. 'Hikmet oyunu verin gitsin dedi' dedi.Batuhan'ın yazıldığı konseyden sonra. Nagihan, 'oyunu vermemimizi istiyorlar' dedi. Hikmet ağabey inkar ediyor ama her şey ortada." ifadelerini kullandı.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın ilk eleme adayı Ayşe Yüksel olmuştu.

Haftanın ikinci eleme adayı ise oy çoğunluğu ile Batuhan Karacakaya olmuştu.

Üçüncü eleme adayı ise yapılan oylama sonucunda Hikmet olmuştu.

Haftanın performans birincisi ise Anıl Berk Baki'yi eleme adayı göstermişti.Acun Ilıcalı, en az SMS sıralaması oyuna sahip olarak Survivor'a veda eden ismi açıkladı.

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Yapılan oylama sonucu adaya veda isim Anıl oldu.