Türkiye’nin en başarılı İlçe Belediyelerinden Sultangazi Belediyesi, Kültür – Sanat hizmetlerinde de adından sıkça söz ettiriyor.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurahman Dursun attığı her adımda gençlerin, gelecek nesillerin sevgisini kazanmaya devam ediyor. Yerel Belediyecilikte birçok marka hizmetlere imza atan ve Türkiye’nin gündeminde hep sıradışı İlçe olaran anılan, İlçe halkının faydalanacağı hizmetlerle gönüllerde büyük yer edinen Sultangazi belediye başkanı Av. Abdurrahman Dursun, gençlerin ve çocukların mutlu olmaları, geleceğe umutla bakabilmeleri, yarınlarının daha güzel olması için gece – gündüz çalışmaya devam ediyor.

Kültür – sanat hizmetlerinde gençliği hiçbir zaman ihmal etmeyen Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun yine günlerce konuşulacak bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor.

Sultangazi Belediyesi, 30 Eylül cumartesi günü saat 20.30’da Sultangazi etkinlik alanında gerçekleşecek “aradığın o Sinan Akçıl konseri burada” sloganıyla “gençOfest” etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin en popüler sanatçılarından, gençliğin ve milyonların sevdiği sanatçı Sinan Akçıl, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un ev sahipliğinde Sultangazi etkinlik alanında 30 Eylül Cumartesi günü saat 20.30’da gerçekleşecek tarihi konsere herkes tanıklık edecek, çok yoğun katılım beklenen bu tarihi konser Sultangazi gençlerinin ve halkının mutlulukları adına güzel ve derin bir iz bırakacak.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun yaptığı açıklamada;

“Tüm Sultangazi’li gençlerimizi ve halkımızı, hemşehrilerimi bu güzel ve özel Sinan Akçıl konserine davet ediyoruz, hedefimiz ve gayemiz ilçemizin tüm fertlerinin her zaman mutlu olması ve geleceğe hep umutla bakabilmesidir. Bütün çalışmalarımızda, hizmetlerimizde, faaliyetlerimizde ve projelerimizde en temel amacımız çocuklarımızı ve gençlerimizi mutlu etmek, onların yarınlarına dair atılacak tüm adımları atmak, onların yaşamlarına dair güzel bir iz bırakabilmek.