Öğrenci Evi oyuncuları kim? Öğrenci Evi hangi okulda çekiliyor? Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına aldığı Exxen dijital platformunun dizileri, ilk bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Televizyon ekranlarında yayınlanan Öğrenci Evi’ni izleyenler, dizi hakkında merak ettiklerini internette araştırmaya başladı. 

EXXEN ÖĞRENCİ EVİ OYUNCULARI KİMLER?

Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Zülal Sude Güler, Samet Kaan Kuyucu, Serra Pirinç, Arzu Gamze Kılıç, Ceyda Düvenci, Murat Aygen, Ozan Güçlü, Merve Nur Bengi, Dilara Gül Demiral, Ceren Balcı

ÖĞRENCİ EVİ KONUSU NEDİR? 

Tims&B’nin yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda benzer hikayeleriyle tanınan yönetmen Doğa Can Anafarta oturuyor. Dört ev arkadaşı öğrencinin ve etrafındakilerin yaşadıklarının anlatılacağı Evi dizisinde Urfalı öğrenciye babası lüks bir villa kiralar. Ancak yalnız kalamayan öğrenci okulda ilk karşılaştığı kişileri evine davet ederek birlikte yaşamak istediğini söyler. Öğrenci evi olarak lüks bir ev ve onların hayatları konu edilecektir. 

ÖĞRENCİ EVİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri genel olarak dört öğrencinin bir arada yaşadığı villada yapılıyor. Exxen’de yayınlanacak olan dizinin büyük bir bölümü İstanbul’da çekiliyor. Hem eğlenceli hem komik hem de hüzünlü sahnelere yer veren Öğrenci Evi dizinin daha çok genç kitleye hitap etmesi bekleniyor. Dizi çekimlerinde mekan olarak okul, villa ve bazı müstakil evlerden yararlandı. Ancak çekimlerin pek çoğu villa, okul ve okul çevresinde gerçekleştirildi. Ancak kullanılan okul ve villanın bulunduğu yer henüz netlik kazanmadı.