Bir dönem "Benzemez Kimse Bize" programını birlikte sunan Bülent Ersoy ve Mustafa Keser arasındaki gerilim devam ediyor. Yalnızca 2 bölüm yayın hayatına devam eden program sonrası kavgaya tutuşan ikili sorunlarını mahkemeye taşısa da öfkeleri dinmedi.

Son olarak Bülent Ersoy, Avukatı Serkan Toper aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurmuş ve kendisine "Seni diva değil divan yaparlar", "Seni sekize katlayacak isimler var. Divalık sana mı kaldı? Erkek tonuyla okuyor" şeklinde ifadeler kullanan Mustafa Keser'e 1 liralık dava açmıştı. Kendisine "Kürdo" dediğini iddia eden Mustafa Keser ise Ersoy'un hakaret ettiğini, aşağıladığını ve kişilik haklarının zarar gördüğünü söyleyerek o da 1 liralık tazminat davası açmıştı.

DURUŞMA İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ

Birbirlerine öfke kusan ikili geçtiğimiz gün hakim karşısına çıktı. Ersoy'u ayrımcılıkla suçlayan Mustafa Keser "Ben hakaret etmedim. Kendisi canlı yayında ‘Kürdo’ diyerek milyonlarca kişinin gözü önünde beni küçük düşürmüştür" ifadelerini kullandı. Ersoy'un tanıklarının dinlenmesi gerektiğini savunan mahkeme, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.