Başkent Budapeşte'deki Puskas Arena'da TSİ 22.45'te oynanacak müsabakayı Polonya Futbol Federasyonu'ndan Bartosz Frankowski yönetecek. Frankowski'nin yardımcılıklarını aynı ülkeden Marcin Boniek ve Jakub Winkler üstlenecek. Müsabakada dördüncü hakem olarak Damian Kos görev yapacak. VAR'da Pitotr Lasyk, AVAR'da da Krzysztof Jakubik yer alacak.

Öte yandan Polonyalı hakem Bartosz Frankowski, A Milli Takım'ın Kasım 2023'te deplasmanda Almanya ile oynadığı özel müsabakada da görev almıştı.

AVUSTURYA MAÇINDA DANİELE CHİFFİ DÜDÜK ÇALACAK

Diğer yandan A Milli Takım'ın, 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) finallerine hazırlık kapsamında 26 Mart 2024 Salı günü deplasmanda Avusturya ile oynayacağı özel maçın da hakemi açıklandı.

Başkent Viyana'daki Ernst Happel Stadı'nda TSİ 22.45'te oynanacak müsabakayı İtalya Futbol Federasyonu'ndan Daniele Chiffi yönetecek. Chiffi'nin yardımcılıklarını aynı ülkeden Giovanni Baccini ve Davide Imperiale üstlenecek. Müsabakada dördüncü hakem olarak Ermanno Feliciani görev yapacak. VAR'da Valerio Marini, AVAR'da da Marco Serra yer alacak.