İstanbul Çekmeköy'de kamyonetin üstünde bulunan demir çubuklar, önünde giden otomobile girdi. Demir çubuklar arka camdan otomobilin içine girerken, sürücü Furkan K. ile 2 arkadaşı büyük tehlike atlattı.

Kaza, Çekmeköy Taşdelen Mahallesi'nde dün yaşandı. Cadde üstünde Murat Akkaya'nın kullandığı kamyonetin üstünde bulunan demir çubuklar, önünde giden Furkan K.'nın kullandığı otomobilin üstüne düştü. Demir çubuklar arka camdan otomobilin içine girerken, sürücü Furkan K. ile 2 arkadaşı büyük tehlike atlattı. Otomobildeki 3 şahıs kazayı yara almadan atlattı.

İstanbul Çekmeköyde korkunç kaza Demir çubuklar otomobile saplandı, 3 şahıs ölümden döndü

"CANA GELECEĞİNE MALA GELSİN"

Yaşanan kazayı anlatan otomobilin sürücüsü Furkan K., "Taşdelen'den gelir iken burada bir vasıta çıkacaktı. O araca yol vermek amacıyla durdum. Arkamdan da demir yüklü araba süratle geldiği için duramadı. Ani fren yapınca demirler otomobilin üstüne düştü. Allah'a şükürler olsun canda bir şey yok. Cana geleceğine mala gelsin. Demirler sağdan girseydi, Allah korusun arkadaşıma zarar verebilirdi. Ama soldan girdiği için bir şey olmadı. Ayrıca tam camdan girmedi. Neyse ki arabanın üstüne düştü. Her zaman tedbirli olmak lazım. Bağlasa onu daha iyiydi" ifadesi kullanıldı.