FETÖ lideri Fethullah Gülen'in yaşadığı ciddi sağlık sorunlarıyla birlikte örgüt içinde iktidar kavgasını kızıştı.

Sosyal medyaya taşan kavga sayesinde FETÖ'nün şimdiye kadar reddettiği bir çok pisliği de ifşa oluyor.

Firari FETÖ'cü Önder Aytaç'ın twitterdan Mustafa Yeşil yandaşlarına saldırırken yaptığı itiraf inanılmaz...

DENİZ BAYKAL VE MHP KASETLERİ

Deniz Baykal'ı CHP genel başkanlığından, MHP'nin ağır toplarını siyasetten tasviye eden seks kasetlerini hep FETÖ'nün çekip servis ettiği iddia edilmişti. FETÖ bu iddiaları hep reddetmişti. Önder Aytaç'tan gelen ifşa ise kasetlerin örgüt işi olduğunu ortaya döktü.

Önder Aytaç şunları yazdı:

-"Ve çok üzgünüm bunu söylerken ama MHP milletvekillerinin kasetlerini de, Cübbeli Ahmet Hoca’nın kasetlerini de, Kemalettin Özdemir’in ve Deniz Baykal’ın kasetlerini de ortaya saçan asla ve asla cemaat değil ama cemaatin içinde odaklanmış ve 'menfi mesulleri'ni idare eden ve yönlendiren derin pisliklerle ilişki içinde olan Mustafa Yeşil ve Temel Alsancak çetesidir".

Önder Aytaç'ın işte o tweeti:

Önder Aytaç'ın bahsettiği Temel Alsancak, FETÖ'nün emniyet imamı olarak görev yapıyordu. Örgütün Türkiye imamı olan Mustafa Özcan'ın adı ise en son Necip Hablemitoğlu suikastı iddianamesinde geçti.

Bu cinayetin emrini veren kişinin Mustafa Özcan olduğu iddianamede yazıldı. Mustafa Yeşil de örgütün önemli kurumlarından biri olan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın başkanlığını yürütüyordu.