Atv'de yayınlanan ve severek izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından sevenleri yeni bölüm fragmanlarını aramaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm fragmanı izle ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle seçeneği.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm fragmanı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni 180. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı gelir gelmez haberimizde olacaktır.

Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - TIKLA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm özeti

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur. Bu olay, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çok da Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin vefatını hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır.

Ebru ise Hızır Çakırbeyli'yi ortadan kaldırmak için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir.Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.