Diziseverlerin yoğun ilgiyle takip ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlandı. 169. bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan EDHO'nun yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169. bölüm fragmanı;

EDHO 169. BÖLÜM FRAGMANI

EDHO 168. BÖLÜM ÖZETİ

Çakırbeyli ailesi her gün yeni bir olaya uyanmaktadır. Alpaslan kendi kafasına göre kararlar alırken Hızır Reis de kardeşi İlyas'ın yüzünden zor duruma düşer. Hızır Reis ölümden döner ve bundan sorumlu olan Bahar Sincanlı'yı affettiğini söyler. Yine de Bahar Sincanlı'nın ölümüne ferman veren İlyas Çakırbeyli, abisini vermesi güç bir kararın ortasına doğru sürükler.

Alpaslan hala intikam için yanıp tutuşuyor

İlyas, Ömür Çakırbeyli'ye rağmen Bahar Sincanlı'ya ait kalemi kırmıştır. Bununla da yetinmeyen İlyas, ağabeyinden gizli bir şekilde yeni bir karar alır. Korkmazlar karşısında verilen savaşta Şahin Ağa iki taraf arasında kalmış ve bir seçim yapmaya zorlanmıştır. İlyas, bu yüzden Yaman'a dersini verir. Alpaslan'ın ise intikam hırsı hala devam etmektedir. 

Gizli bir şekilde Yaman Korkmaz'a ait gizli mekanı basan Alpaslan başını feci bir derde sokarak rehin alınır. Çok sevdiği amcası, Alpaslan'ı kurtarmak için harekete geçer. Yaman Korkmaz'ın arkasında duran gücün babası olduğu gerçeği gün yüzüne çıkar.

Sincanlılar, Çakırbeyliler ve Korkmazlar arasındaki düşmanlık büyümeye devam ederken Façalı ailesinden Haşmet Façalı'nın sakladığı sır da ortaya çıkmıştır.

EDHO 168. bölüm kesintisiz tek parça izle