Yozgat ilinin Çandır ilçesinde yaşayan 30 yaşındaki Ömer Koçak, sevgilisiyle ayrıldıktan sonra bunalıma girdi. Sosyal medyadan bir veda mesajı yayınlayan Ömer Koçak, canlı yayında kendisini av tüfeğiyle vurarak intihar etti.

BİR AYDA İKİ KEZ İNTİHARA KALKIŞTI

Bir marketin mağaza sorumlusu görevini üstlenen Ömer Koçak, kız arkadaşından ayrıldıktan sonra bunalıma girdi. Geçen ay fare zehri içerek intihar etmeye kalktığı öğrenilen Ömer Koçak'ın 15 gün önce ise bileklerini keserek intihara teşebbüs ettiği iddia edildi. Ömer Koçak, yakınlarının olaya müdahale etmesiyle hastaneye yetiştirildi. Kurtarılan Ömer Koçak, bu kez sosyal medyadan bir mesaj yayınladıktan sonra ormana gitti.

"AVA GİDİYORUM" DİYEREK ORMANA GİTTİ

Paylaştığı mesajda, "Yarım kalan işi tamamlama vakti." şeklinde ifadeler kullanan Ömer Koçak, ailesine ava gittiğini söyleyerek yanına bir av tüfeği aldı ve ormana gitti. Paylaşımı görenler, Koçak'ın yeniden intihar edeceğini düşününce durumu jandarmaya bildirdi. Ömer Koçak daha sonra ormandan canlı yayın başlattı.

"HEP VİCDANIM YÜZÜNDEN KAYBETTİM"

Jandarma ekipleri, Ömer Koçak'ın canlı yayınını izleyerek yerini tespit etmeye çalıştı. O sırada Söbetçimen Ormanları'nda bulunan Ömer Koçak, canlı yayında bir veda mesajı paylaştı. Mesajında hep vicdanı yüzünden kaybettiğini ifade eden Ömer Koçak, sadece mutlu olmak istediğini, ancak bunun ona çok görüldüğünü, bu sebeple sonsuza kadar gideceğini söyleyerek, "Dünyanız sizin olsun." dedikten sonra helallik istedi.

ÖMER KOÇAK'IN CESEDİNİ AVCILAR BULDU

Av tüfeğiyle kendini vuran Ömer Koçak orada hayatını kaybetti. Ömer Koçak'ın cansız bedeni, civardaki avcılar tarafından bulundu. Ömer Koçak'ın cesedinin otopsi işlemleri için morga kaldırıldığı belirtilirken jandarma ekiplerinin de olaya ilişkin soruşturma başlattığı belirtildi.