Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile bugün akşam saatlerinde memurlara ek zam konusunda bir görüşme yapacak. 

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet dün Bakan Bilgin'i ziyaret etti. Bilgin'e Memur Sen'in çalışmaları ve ek zam konusundaki talepleri iletildi. Masada 3600 ek gösterge ve refah payı konuları da yer aldı.

Kritik görüşme sonrası bugün de Türkiye Kamu Sen, Bakan Bilgin ile görüştü. Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Vedat Bilgin'i makamında ziyaret ederek, çalışma hayatının sorunları, ek zam, refah payı, 3600 ek gösterge, vergi muafiyeti gibi konulardaki görüşlerimizi bir kez daha kendisine ilettik" dedi.

GÖZLER SAAT 16.00'YA ÇEVRİLDİ

Kamu-Sen'in ziyaretinden dakikalar sonra Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Memur Sen Genel Başkanı'nı kabul edeceği bilgisi paylaşıldı. Kritik görüşme Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.00'da gerçekleşecek. Memur Sen Genel Başkanı Yalçın'ın ek zam, refah payı ve 3600 ek gösterge konusunda memurların taleplerini Başkan Erdoğan'a iletmesi bekleniyor.