Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara'nın Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş ile yaptığı görüşmenin ardından AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaretti.

Karaismailoğlu, son 20 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetlerinin yaptığı icraatların dünya tarafından gıptayla izlendiğini söyleyerek, son 20 yılda 100 yıllık iş yaptıklarını dile getirdi ve ulaştırma alanında 183 milyar dolarlık iş yaptıklarını anlattı.

'ALTILI MASADAN BİR ŞEY ÇIKMAZ'

Karaismailoğlu, bugün dünyada bir sürü gelişme olduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti: "Bir taraftan Rusya-Ukrayna savaşı, bir taraftan Tahıl Krizi, yine NATO'da İsveç-Finlandiya sorunları. Ama bir tarafta da muhalefet var bakıyorsunuz, 'Bugün hangi masayı nerede kuracağız, hangi masayı nerede kaldıracağız' bunun hesabı içindeler. Dünyadaki küresel gelişmeler, olaylar, krizlerle ilgili bunların fikir, görüş, vizyon olarak bir şey açıkladıklarını gördünüz mü? Bunlar, Türkiye'nin yönetimine talip olan insanlar, Allah göstermesin. Vatandaşımızın bu özgüveni, Cumhurbaşkanına güveni ve AK kadroların bugüne kadar yapmış olduğu işlerin teminatı olarak ve bundan sonra yapacak işleri, vatandaşımız gördüğü için onlara fırsat vermeyecektir. Zaten o toplanan masalardan bir şey çıkmaz. Üzerinde 6 kişi gözüküyor, altında da Türkiye'de yıllardır başımıza ne musibetler açtığı belli olan kesimler, masaların altında dolaşıyorlar. O yüzden o masadan da bir şey çıkmaz. Kale de almaya gerek yok. Çünkü o masalarda milletin derdi yok. O masalarda sadece kendi geleceklerini planlıyorlar. O masalardan bir şey çıkmaz, biz önümüze bakıp gideceğiz."