Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Büyük Aile İftarında AK Parti teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Mercan Halı Saha Tesislerinde düzenlenen iftar programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur, gençlik ve kadın kolları başkanları, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı. Başkan Yazıcı, iftar programında yaptığı konuşmada, AK Parti teşkilatı ile uzun yıllardır birçok projeye imza attıklarını ve bu projelerle Tuzla'nın yaşam standartlarını yükselttiklerini belirtti.

“AK PARTİ KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞMAYA BAŞLADIK”

Başkan Yazıcı, “Burası bizim ailemiz, biz gerçekten bir aile olduk. Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kurulduğu günden itibaren biz Türkiye’yiz dedik ve Türkiye için çalışmaya başladık. 3 Kasım 2002’den beri gerek ilk ilçe başkanı olduğum günler gerekse 2009’da başlayan belediye başkanlığım döneminde ve AK Parti'ye gönül vermiş olan bütün dava arkadaşlarımızla birlikte her zaman halkımızla beraber olduk. Tuzla'da mezhebi, meşrebi, kökeni ne olursa olsun herkesle bir olduk, her güzel işin altına birlikte imza attık. AK Parti ailesi olarak da kocaman bir aile olduk, bunu siz başardınız, size yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  

“HER PROJEMİZDE SİZİN BİR İZİNİZ VE EMEĞİNİZ VARDIR”

Başkan Yazıcı, “Bu ailenin bir ferdi olmaktan her zaman mutluluk duydum. 3 dönem belediye başkanlığı yaptığım bu süreçte ne kadar başarımız varsa; marinamızdan kampımıza, hastanelerimizden, karakollarımızdan, kaymakamlık binasından, 16 sosyal tesisimizden, bilim sanat merkezlerimizden, anne çocuk eğitim merkezlerimize varıncaya kadar 550 proje yaptıysak, her birinde sizin mutlaka bir iziniz vardır, emeğiniz vardır” dedi.

“SAĞLIĞIMIZI DA BÜTÜN ÖMRÜMÜZÜ DE BU AZİZ MİLLET İÇİN HARCAMAYA HER ZAMAN HAZIRDIK”

Her daim millet için çalıştıklarının altını çizen Başkan Yazıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi ise 68 yeni hayalimizle geleceğe daha da umutla bakan bir Tuzla’yı hedefliyoruz. Bu halk için biz gece gündüz demeden yaz kış, 15 yıl boyunca çalıştık. Bu halk için yapmış olduğumuz hizmetler ve vermiş olduğumuz emekler helali hoş olsun. Sağlığımızı da bütün ömrümüzü de bu aziz millet için harcamaya her zaman hazırdık ve yine de hazırız.”

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur da geniş teşkilat ağıyla birlikte aynı sofrayı paylaştıklarını belirterek, teşkilatları tarafından yapılan çalışmaların sonucunda 31 Mart'ta Tuzla'da güzel bir sonuçla karışılacaklarını ve Tuzla'yı yeniden kazanacaklarını söyledi.