31 Ocak Survivor'da kim diskalifiye oldu? Survivor son bölümde Emin sakatlığı nedeniyle Survivor'dan diskalifiye oldu. Doktor Metin Kuş dokunulmazlık oyunu sonrası gönüllülerin yanına gelerek üzücü haberi verdi. Kuş, "Sizinle ilk gün ne konuştuk. İlk bir ay lütfen kendinize dikkat edin. Ama ciddi bir sorunumuz var. Hakikaten çok üzgünüm."

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, "Bu sene sakatlık kabusu yakamızı bırakmıyor. Maalesef Gönüllüler bir yarışmacı kaybettiler. Emin'in sakatlığı tahminimizin çok üstünde bir sakatlık. Survivor'da sakatlıklarla çok boğuştuk. Emin'in durumu Metin ağabeyden net olarak öğrendiğim şekilde anlatıyorum sağ dizinde kritik bir kırık var. Bu kırık ilerledikçe büyük diyor Metin ağabey ve ömür boyu sakat kalabilir" dedi.

Kritik dokunulmazlık oyununun ardından gönüllüler takımı ada konseyine gitti. Yapılan oylamayla potaya Poyraz girdi.

30 OCAK CUMA

Survivor'ın yayınlanan son bölümünde ünlüler ve gönüllüler ilk olarak market oyununda karşı karşıya geldi. 7-5'lik skor ile market oyununu Gönüllüler takımı kazandı.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı dokunulmazlık oyununda ise kazanan ünlüler oldu. Ünlüler 10'a 6'lık bir skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR'DA ANLAT BAKALIMI KİM KAZANDI?

Survivor'da soru ve yanıt vermeye dayalı eğlenceli oyunlardan olan Anlat Bakalım için takımlar yeniden karşılaştı. Keyifli anların yaşandığı oyunda renkli görüntüler ortaya çıktı. Bu oyunun da kazananı 5-4 skorla gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler iki ödül oyununu da kazanmış oldu.