Erkenci Kuş 50. son bölümde neler olacak merak konusu

Star tv ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Erkenci Kuş bu akşam 50. yeni bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Erkenci Kuş 50. bölümde neler olacak merak konusu. Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş ile ilgili gelişmeler haberimizde…

ERKENCİ KUŞ 50. BÖLÜM FRAGMAN İÇİN TIKLA

Erkenci Kuş dizisinin 50. yeni bölümünde; Can, Sanem’e büyük bir sürpriz hazırlayacak. Gidişinin ardından Sanem’in çektiği acıları Emre’den öğrenen Can, ona büyük bir sürpriz hazırlar. Yaşadıkları maceranın ardından rakip ajansın kampanyayı almak üzere olduğunu anlaşılır, Can Sanem’in de yardımıyla sıra dışı bir fikir geliştirir.

Erkenci Kuş final için geri sayım başladı. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünü paylaştığı Erkenci Kuş’ta final öncesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’de yayınlanan dizinin bu bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Yeni bölümde Can ve Sanem adada mahsur kalacak. Peki, Erkenci Kuş 50. yeni bölümde neler olacak? Erkenci Kuş final bölümü ne zaman? İşte detaylar….

ERKENCİ KUŞ FİNAL NE ZAMAN?

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş’un 49. bölüm fragmanında ‘Son 3 Bölüm’ olarak duyuruldu. Buna göre, dizi 6 Ağustos’ta yayınlanacak 51. bölümüyle sevenlerine veda edecek.

ERKENCİ KUŞ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Erkenci Kuş’un yapımcılarından Faruk Turgut, dizinin sevenlerine haberi şu tweet ile duyurdu:

“Erkenci Kuş’un 51.bölümde final yapacağı haberi doğrudur. Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup, 52 bölüm Kurban Bayramı’na denk geldiği için kanalımız Star TV ile konuşup 51. bölüm final olmasına karar verilmiştir.”

ERKENCİ KUŞ OYUNCULARI

Demet Özdemir (Sanem Aydın) ve Can Yaman (Can Divit)’ın paylaştığı Erkenci Kuş Dizisinde Öznur Serçeler (Leyla Aydın), Özlem Tokaslan (MEvkibe Aydın), Berat Yenilmez (Nihat Aydın), Birand Tunca (Emre Divit), Sevcan Yaşar (Aylin Yüksel), Ceren Taşçı (Ayhan Işık), Cihan Ercan(Muzaffet Kaya), Tuğçe Kumral (Deren Keskin), Anıl Çelik (Cengiz Özdemir), Sibel Şişman (Güliz Yıldırım), Ali Yağcı (Osman Işık), Tuan Tunalı (Metin)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir