Passengers filminin konusu nedir? Passengers film oyuncuları

Passengers filminin konusu nedir ve Passengers film oyuncuları internette en çok araştırılan konular arasına girdi. Biz de sizler için bu haberimizde Passengers film konusu ve oyuncuları hakkında detayları derledik. İşte Passengers (Uzay yolcuları) film hakkında ayrıntılı bilgiler…

Uzay Yolcuları, Morten Tyldum tarafından yönetilen ve senaryosu Jon Spaihts tarafından yazılan 2016 yılı ABD yapımı bilim kurgu-macera filmidir. Başrollerinde Chris Pratt ve Jennifer Lawrence yer almaktadır. Film, Columbia Pictures tarafından dağıtılarak 21 Aralık 2016 tarihinde gösterime girmiştir, dünya çapında 303 milyon dolardan fazla hasılat elde etmiştir.

PASSENGERS FİLMİNİN KONUSU NE?

Preston’ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt’in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora’yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston’ın Aurora’nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.

2017 yılında vizyona giren, bilimkurgu ve aksiyon türünde yer alan Passengers filmi, beyaz perdenin ardından izleyici ile buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Enigma filmi ile beğeni toplayan Morten Tyldum’un oturduğu ABD yapımı film, sinamaseverler tarafından merak konusu oldu. Peki, Passengers filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

PASSENGERS FİLMİNİN OYUNCULARI

Chris Pratt, Jim Preston, tamirci.

Jennifer Lawrence, Aurora Lane, uzay yolculuğu hikâyesini anlatmak isteyen New York’tan bir yazar.

Michael Sheen, Arthur, robot barmen.

Laurence Fishburne, Gus Mancuso, uzay gemisinin mürettebatından bir yetkili.

Aurora Perrineau, Celeste, Aurora’nın en iyi arkadaşı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir