29 Temmuz on numara çekiliş sonuçları burada!

29 Temmuz on numara çekiliş sonuçları bu akşam açıklanıyor. On numara sonuçları açıklandığı saatten itibaren haberimizdeki linkten kolaylıkla ulaşabileceksiniz. On numara sonuçları linkine tıklayarak sonuca kolaylıkla ulaşmak mümkün. 29 Temmuz on numara çekiliş sonuçları ile ilgili ayrıntılar haberimizde olacak…

On Numara çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Pazartesi akşamları gerçekleştirilen özel çekilişler ile talihlilerin belirlendiği On Numara çekilişinde geçtiğimiz hafta on bilen bir kişi büyük ikramiye olan 343.499,65 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. Peki On Numara çekilişi bu akşam saat kaçta?

ON NUMARA SONUÇLARI

On Numara çekilişi için geri sayım başladı. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen On Numara çekilişinde geçtiğimiz hafta 10 bilen bir kişi 343.499,65 TL tutarındaki büyük ikramiyenin sahibi oldu. 9 bilen 82 kişi, 2.793,10 TL, 8 bilen 1.701 kişi, 134,75 TL 7 bilen 17.774 kişi, 24,65 TL, 6 bilen 109.980 kişi, 4,15 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Büyük ikramiye kazanan talihli İzmir’in Menemen ilçesinden çıktı.

On Numara çekilişi bu akşam saat 21:15’ten sonra Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinde takip edilebilecek.

ON NUMARA NEDİR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır. On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

* Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,

* 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

* 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir