Yakut Kırmızı filminin konusu nedir? Yakut Kırmızı film oyuncuları

Yakut Kırmızı filmi merak edilen konular arasına girdi. Dün akşam izleyicileri ekrana kilitleyen filmin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Bizde bu haberimizde sizler için Yakut Kırmızı filmin konusu ve oyuncuları hakkında detayları derledik. İşte Yakut Kırmızı film konusu ve başrol oyuncuları…

Yakut Kırmızı filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Felix Fuchssteiner’ın yer aldığı 2013 Alman yapımı filmin senaristliğini Katharina Schöde , Kerstin Gier üstlendi. Peki Yakut Kırmızı filminin konusu ve başrol oyuncuları kimler?

Başrollerinde Maria Ehrich, Jannis Niewöhner, Laura Berlin, Josefine Preu ve Florian Bartholomal yer alıyor. Filmseverler Yakut Kırmızı hakkında detaylı bilgileri araştırıyor. İşte Yakut Kırmızı filminin oyuncu kadrosu ve konusu…Başrollerinde Maria Ehrich, Jannis Niewöhner, Laura Berlin, Josefine Preu ve Florian Bartholomal yer alıyor. Filmseverler Yakut Kırmızı hakkında detaylı bilgileri araştırıyor.

Rubinrot ( Yakut Kırmızı ) Gwendolyn Shepherd aslında oldukça normal 16 yaşındaki bir gençtir. Kötü olan durum ailesinin çok fazla sır saklamasıdır ailenin bazı üyelerinde zaman yolculuğu geni vardır Bir gün gwen kendisini on dokuz yüzyılın sonlarında Londra’da bulur ve anlar ki bu gen kendisinde de var Yapması gereken en önemli şey ise eski gizemleri çözmektir. Yapmaması gereken ise bu süreçte aşık olmamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir