Ayşegül Çınar Kimdir?

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Lila rolüyle büyük bir üne kavuşan Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar bu sıralar en çok konuşulan isimler arasında. Peki Ayşegül Çınar kimdir? Ayşegül Çınar ve reynmen hakkında çıkan iddialar doğru mu? İşte Ayşegül Çınar hakkında merak edilenler…

AYŞEGÜL ÇINAR KİMDİR?

Dizi oyuncusu. Manavgat / Antalya doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor.

Yasak Elma dizisi Ayşegül Çınar’ın ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizi oldu. Bu dizide Lila Argun karakterini canlandırdı. Lila, Halit’in Zerrin’den olan kızıdır. Babasına çok düşkündür. Annesinin babasına olan takıntılı aşkını saçma bulur. Sırtının yere gelmeyeceğini çok iyi bilir. Neticede Babası Halit Argun, dayısı Alihan Taşdemir’dir.

REYNMEN’LE AŞK YAŞIYOR İDDİASI

Gerçek adı Yusuf Aktaş olan sosyal medya fenomeni Reynmen’in ‘Yasak Elma’ dizisinde Talat Bulut’un küçük kızı Lila rolüyle ünlenen Ayşegül Çınar ile yakınlaştığı iddia edildi.

Ayşegül Çınar’ın Reynmen ile yakınlığını fanlarının paylaştığı video ortaya çıkardı.

TV100’de ekrana gelen ‘Magazin Hattı’nın haberine göre Göktürk’teki evinin bahçesinde şarkı söyleyen Reynmen’in yanındaki salıncakta sallanan genç kızın Ayşegül Çınar olduğu öğrenildi.

Reynmen ile Göktürk’te bir cafede de beraber görülen Ayşegül Çınar’ın üzerindeki aynı hırkayla yaptığı paylaşım da fanların gözünden kaçmadı. milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir