Afilli Aşk 8. bölüm fragmanı yayında mı?

Afilli Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak konusu. İzleyenleri ekrana kilitleyen Afilli Aşk 8. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği Afilli Aşk’ta heyecan hız kesmeden devam ediyor. İşte Afili Aşk hakkında ayrıntılar…

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği Afilli Aşk’ta heyecan hız kesmeden devam ediyor. Afilli Aşk’ın ekranlara gelen 7. bölümünde Yelda cephesinden sürekli daha da sıkıştırılan Ayşe ile Kerem için işler içinden çıkılmaz bir hal aldı. Üstüne bir de alyansını kaybeden Ayşe, hiç beklemediği bir krizle boğuştu. Sevilen dizinin ekranlara gelen son bölümünün ardından, 8. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, Afilli Aşk 8. bölümü hakkında bazı bilgiler.

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberimizde yer vereceğiz.

AFİLLİ AŞK 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Afili Aşk 7. Bölüm fragmanında kıskançlık rüzgarları esiyor! Ayşe’nin değişen giyim tarzı ofiste dikkat çekmeye başlarken, Kerem cephesinde kıskançlık rüzgarları esiyor. Kerem’in arkadaşlarından biri ofise geliyor ve burada Ayşe ile karşılaşıyor. Ayşe’den çok etkilenen bu kişi heyecanını Kerem’le paylaşıyor. Kerem ise arkadaşını bu kadar etkileyen kişinin kim olduğunu merak ediyor. Tam da bu sırada yanlarından Ayşe geçiyor ve durum netleşiyor… Kerem, Ayşe’nin çevresi tarafından ilgi gördüğünü görünce içten içe kıskanmaya başlıyor. Yelda cephesinden de sıkıştırılan Ayşe için işler çıkılmaz bir hal alır.

Tüm bunlar yetmez gibi Ayşe’nin evlilik yüzüğünü kaybetmesi ile Kerem ve Ayşe bambaşka bir krizin içine düşer. İkili dışardan gelen tehlikelere karşı büyük bir sınavla karşı karşıya kalırken asıl büyük sınavı ise kendi içlerinde yaşayacaktır.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Afili Aşk son bölümü bu hafta da aratılan konular arasında yerini aldı. Kanal D erkanlarında yaz aylarında yayınlanmaya başlayan dizi izleyenlerin beğenisini kazanmayı başardı. Afili Aşk başrolünde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk yer alıyor. Ayşe’nin değişen giyim tarzı ofiste dikkat çekmeye başlarken, Kerem cephesinde kıskançlık rüzgarları esiyor. Peki, Afili Aşk 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Afili Aşk 7. son bölümü özeti

AFİLİ AŞK KONUSU

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba 20.00’da Kanal D’de!

AFİLİ AŞK OYUNCULARI

Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir