Erkenci Kuş 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta salı günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında izleyicilerin ilgiyle takip ettiği Erkenci Kuş dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yeni bölümde Sanem, hayatıyla ilgili radikal bir karar alıyor. İzleyiciler sona eren bölümün ardından Erkenci Kuş 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı..

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE 

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı sevilen dizi Erkenci Kuş, 6 Ağustos Salı günü yayınlanacak olan 51. bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizinin 49. son bölümünde; Sanem, hayatıyla ilgili radikal bir karar alır. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ERKENCİ KUŞ 50. BÖLÜM ÖNİZLEME

Can, geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmaya çalışıyor. Geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmayı başaran Can, hem kendini hem Sanem’i şoke eden sağlık sorunu yaşadığını farkına varır. Sorunla yüzleşen Sanem, ekibin de yardımıyla ajansı tekrar açar fakat her ikisi de ne kadar zorlu bir sürece girdiklerinin farkında değillerdir.

Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Erkenci Kuşun 51. bölümde final yapacağı haberi doğrudur. Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup, 52 bölüm Kurban Bayramı’na denk geldiği için kanalımız Star TV ile konuşup 51. bölüm final olmasına karar verilmiştir.”

“Erkenci kuş oyuncuları ve teknik ekibi 15 aydır hiç durmadan çalışmaktadır. Tatil onlarında hakkıdır.kalan 3 bölüm. Keyfini çıkarın. Teşekürler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir