Kimse Bilmez 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kimse Bilmez 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kimse Bilmez dizisi izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. ATV ekranlarında yyaınlandığı günden beri takip edilen Kimse Bilmez 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kimse Bilmez son bölüm ayrıntıları ve gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

KİMSE BİLMEZ 8. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLA 

Fenomen dizi Kimse Bilmez dün akşam ekranlara geldi. Her Salı günü kendi saatinde ekrana gelen Kimse Bilmez izleyicisini son bölümde şoke etti. Dizinin yeni bölüm fragmanı da hemen yayına girdi. Diziyi kaçırıp son bölümü izlemek isteyenler ise ‘’ Kimse Bilmez 7.bölüm izle, Kimse Bilmez canlı tek parça izle’’ başlıkları altında araştırma yapmaya başladı. Son bölümde Ali’nin mahallede bulduğu cüzdansa her şeyi değiştirecektir. Ali yıllar sonra kardeşine ilk kez bu kadar yaklaşmıştır.

KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜM ÖZETİ 

Ali’nin mahallede bulduğu cüzdansa her şeyi değiştirecektir. Ali yıllar sonra kardeşine ilk kez bu kadar yaklaşmıştır. Öte yandan Sevda hiç beklemediği yerden gelen bir tehlikeyle karşılaşır ve ölümle burun buruna gelir. Ali, kardeşine kavuşabilecek mi? Sevda ve Ali aralarındaki engelleri aşabilecek mi?

Sevda, babasının Ali’nin oğlunu öldürdüğü gerçeğiyle ne yapacağını bilemez. Sonunda çareyi sürpriz bir karar almakta bulur. Ali’yse, Sevda’nın sakladığı şeyin ne olduğunu öğrenememenin çaresizliğini yaşamaktadır. Öte yandan Pilot’un hapse girmesinden kendini sorumlu tutan Duygu, Pilot’a yakın ilgi gösterir. Pilot’un hapishanede Erniko’nun eski adamından Ali’yle ilgili öğrendiği gerçekler, iki kardeşi geri dönülemeyecek bir yola sokacaktır.

Sevda’ysa, Uygar’ın çalıştığı ajansı satın aldığından habersiz sadece işine odaklanmıştır. Ali, Sevda’nın ailesine Sinan’ın vurulmasıyla ilgili olmadığını kanıtlamaya çalışırken, Sevda’yı Uygar’ın yanında görünce yıkılır.

KİMSE BİLMEZ KONUSU NEDİR?

Yıldız olma hayalleri kuran güzel Sevda ile esrarengiz bir geçmişe sahip olan Ali’nin sıra dışı aşk hikayesi Kimse Bilmez’in konusu. Bu ikilinin yolları bir şekilde kesişiyor. Sevda, kendi kardeşini mafyadan kurtarmak isterken Ali ise yıllardır kayıp olan kardeşini aramaktadır. Ortak yönleri ile Sevda ile Ali’nin yakınlaşmaları, birbirlerine aşık olmaları uzun sürmüyor. Fakat karşılarında mafya Pilot ve Uygar ile birlikte uzun zamandır saklanan bir sır engel olarak duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir