Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Afili Aşk oyuncuları kimlerdir?

Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak konusu. Dün akşamki Afili Aşk 6. bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyen dizide gözler Afili Aşk yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki Afili Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk oyuncular kimlerdir? İşte Afili Aşk dizisi ile ilgili detaylar…

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Afili Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten öğrenebilirsiniz.

AFİLİ AŞK FRAGMAN

Görüntüleri servis edilen Ayşe çok zor bir durumla karşı karşıya kalır. Bu kriz aileleri de etkiler. Kerem ise bu işin peşini bırakmamaya niyetlidir. Ayşe için zor günler başlar. Başta ailesi ve işi olmak üzere yavaş yavaş her şeyini kaybeder.

AFİLİ AŞK 6. BÖLÜM ÖZETİ

Afili Aşk 6. Bölümde, Ceyda’nın oyununa boyun eğen Kerem ve Ayşe arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşanıyor!

Afili Aşk 17 Temmuz Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Kerem ve Ayşe arasındaki sahte evliliği öğrenen Ceyda, elindeki ses kaydı ile onları tehdit eder. Ceyda, boşanmalarına sebep olması için çiftin sürekli kavga etmesini ister. Ceyda’nın elindeki ses kaydını alana kadar onun kurallarına uyan Kerem ve Ayşe arasında yakınlaşmalar başlar. Bu yakınlaşma anları onları da şaşırtır.

Ofiste ses kaydını bulamayan Kerem ve Ayşe, onun evine girmeye karar verir. Kerem, Ceyda’yı oyalarken Ayşe ve Volkan harekete geçer. Ancak bu iş hiç de kolay olmaz. Ayşe tam hedefine ulaşmak üzereyken evde çalan hırsız alarmı her şeyi alt üst eder.

Peki Ayşe şimdi ne yapacak? Kerem bu durumdan Ayşe’yi kurtarmak için nasıl bir kılıf uyduracak? Ceyda, evine giren kişinin Ayşe olduğunu öğrendiğinde ne yapacak?

Afili Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk dizisi Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Yayınlanan her bölümüyle izleyiciyi kendine hayran bırakmayı başaran dizi de son bölümde neler olduğu merak ediliyor. Afili Aşk 6. bölümde, Ceyda’nın oyununa boyun eğen Kerem ve Ayşe arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşanıyor. Afili Aşk 6. son bölüm izlemek isteyenler haberimiz içerisinden ulaşabilirler

AFİLİ AŞK OYUNCULAR

Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir