Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Twitter kapandı mı? Twitter a nasıl girilir? Twitter a girmek için Twitter DNS ayarları nasıl yapılır?
Twitter kapandı mı? Twitter a nasıl girilir? Twitter a girmek için Twitter DNS ayarları nasıl yapılır? Twitter a girmek için ne yapmalı? Erişim engellendi mi Yasaklanan Twitter a Nasıl Girilir? Twitter a nasıl girerim? İşde Yapılacak AyarlarTwitter kapatıldı mı? Nasıl girilir? Twitter a girmek için DNS ayarlarları nasıl yapılır?Twitter kapandı, Twitter neden kapandı? Twitter a erişim Twitter dan erişim yasağı açıklaması! Twitter a neden girilmiyor!
Haberi Yazdır Email Gönder
21.03.2014 09:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Twitter kapandı mı? Twitter'a nasıl girilir? Twitter'a girmek için Twitter DNS ayarları nasıl yapılır? Twitter'a girmek için ne yapmalı? Erişim engellendi mi Yasaklanan Twitter'a Nasıl Girilir? Twitter'a nasıl girerim?  İşde Yapılacak AyarlarTwitter kapatıldı mı? Nasıl girilir?  Twitter'a girmek için DNS ayarlarları nasıl yapılır?Twitter kapandı, Twitter neden kapandı? Twitter'a erişim Twitter'dan erişim yasağı açıklaması! Twitter'a neden girilmiyor!
 
 
Twitter yasaklandı. Twitter'a nasıl girilir. Twitter'a girmenin yolları nelerdir ? Twitter'a nasıl girilecek? Open DNS Nedir? Google Dns Nedir. Sosyal medyaya girmenin yolları nedir
 
Twitter'a nasıl girilir ? (Twitter'a giriş yapma yolları)
 
Twitter yasaklandı. Twitter'a nasıl girilir. Twitter'a girmenin yolları nelerdir ? Twitter'a nasıl girilecek? Open DNS Nedir? Google Dns Nedir. Sosyal medyaya girmenin yolları nedir
 
Twitter'a dün gece yasaklandı. 2008'de Youtube'nin yaşadığı kadari bu sefer başka bir dev Twitter yaşadı. Twitter'a giriş yapmanın ise yolları aranıyor. Twitter'a giriş yapmanın yöntemlerinden birisi de DNS değiştirmek. İşte Twitter'a giriş yöntemi.
 
Twitter 'a girmek için bilgisayarlarda DNS ayarlarını değiştirmek ya da VPN uygulaması satın almak gerekiyor. Google 'a VPN yazarsanız, satın alabileceğiniz ya da belli süre bedava kullanabileceğiniz programları siz gösterecektir. Bu programlarla istediğiniz sitelere girebilirsiniz. 
 
TWİTER'A GİRMENİN YOLLARI
 
Akıllı telefon ve tabletlerde mobil olarak twitter'a girebilmek için Google Play ya da Apple Store'dan "Hotspot Shield" ya da "onavo protect" programını indiriniz.
 
Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme
 
 
 
 
Ekranda bilgisayara bağlı olan ağ bağlantıları görüntülenecektir. Listeden kullandığınız ağ bağdaştırıcınıza sağ tıklayın ve önümüze açılan menüden “özellikler” i seçin. Wireless kullanılan bir bilgisayarda “Wireless Network Connetion” yazanı sağ tıklıyoruz. 
 
 
Önümüze “Wireless Network Connection Özellikleri” penceresi çıkıcak. Pencerede yer alan listeden “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” seçeneğine çift tıklayın.
 
 
 
Ardından ekrana gelen pencerede “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” seçeneğini seçip, tercih edilen ve diğer DNS sunucu alanlarına sırasıyla “4.2.2.1¨ ve “4.2.2.2¨ yazıyoruz ve tamam diyerek pencereleri kapatın. İstediğiniz siteye girebilirsiniz artık.
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.