En Güzel Kutlu Doğum Haftası'nda Neler Yapılmalı? 2014 Kutlu Doğum Haftası nedir?   -     En güzel Kutlu doğum haftası 2014 mesajları -duaları hadisleri Kutlu doğum haftası sözleri yazıları şiirleri okuyun   -     TCDD'den Marmaray açıklaması   -     Irak'ta Üniversite'ye saldırı: 5 ölü!   -     E-Okul sınav notları giriş-E Okul karne notu hesaplama yönetim bilgi E-Okul Veli bilgilendirme sistemi   -     Okullar ne zaman kapanıyor? Ne zaman tatil olacak ? Meb 2014 Yaz tatili ne zaman başlıyor?   -     Yayladağı'na top mermisi düştü: 2 yaralı   -     YSK Yalova kararını Salı günü verecek   -     Beşir Atalay: Twitter hizaya geliyor   -     ÖSYM LYS 2014 Başvuruları (Lisans Yerleştirme Sınavları 2014-LYS Başvuruları) Başvuru Tarihleri   -  
  20.04.2014
Ekobir  |  Bende Oku  |  Rotahaber     Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Sayısal Loto Sonuçları Sorgula! mpi Sayısal Loto 886. hafta çekiliş sonucu (millipiyango.gov.tr )
Sayısal Loto Sonuçları Sorgula! mpi Sayısal Loto 886. hafta çekiliş sonucu (millipiyango.gov.tr ) Açıklandı 2 Kasım kazanan talihliler heyecanla bekliyor. 2 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı. İşte Sayısal Loto sonuçlarına göre bu haftaki şanslı numaralar cafesiyaset.com adresinde...
Haberi Yazdır Email Gönder
05.11.2013 07:50   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Sayısal Loto Sonuçları Sorgula! mpi Sayısal Loto  886. hafta çekiliş sonucu (millipiyango.gov.tr )  Açıklandı 2 Kasım kazanan talihliler heyecanla bekliyor. 2 Kasım Sayısal Loto sonuçları açıklandı. İşte Sayısal Loto sonuçlarına göre bu haftaki şanslı numaralar cafesiyaset.com adresinde... 

SayısaL Loto’da 2 Kasım 2013 886. hafta çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmadı ve 1.462.629,79 TL gelecek haftaya devretti. Milli Piyango İdaresi’nin (mpi) düzenlediği Sayısal Loto’nun bu haftaki çekiliş sonuçları da her hafta olduğu gibi 21.30’da belli oldu. 
 
Sonuçlar Milli Piyango İdaresi’nin sitesinden (http://www.millipiyango.gov.tr ) açıklandı. İşte Sayısal Loto çekilişinde bu hafta ikramiye kazandıran numaralar: 04, 13, 28, 32, 38, 49.
 
SayısaL Loto’da 2 Kasım 2013 886. hafta çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmadı ve 1.462.629,79 TL gelecek haftaya devretti. Milli Piyango İdaresi’nin (mpi) düzenlediği Sayısal Loto’nun bu haftaki çekiliş sonuçları da her hafta olduğu gibi 21.30’da belli oldu. 
 
Sonuçlar Milli Piyango İdaresi’nin sitesinden (http://www.millipiyango.gov.tr ) açıklandı. İşte Sayısal Loto çekilişinde bu hafta ikramiye kazandıran numaralar: 04, 13, 28, 32, 38, 49.
 
Sayısal Loto 2 Kasım çekilişinde 6 bilen çıkmadığını ve 1.462.629,79 TL’nin gelecek haftaki Sayısal Loto çekilişine devrettiğini belirtmiştik.
 
 
Peki Sayısal Loto 886. hafta çekilişi sonuçlarına göre diğer ikramiyeler nasıl oluştu? Kim kaç para kazandı? 
 
İşte 5, 4 ve 3 bilenlerin kazandığı ikramiyeler;
 
5 bilen 254 kişi 2.425,40 TL
4 bilen 12928 kişi 36,05 TL
3 bilen 241.529 kişi 5,40’ar TL kazandılar.
 
Sayısal Loto nasıl oynanır?
 
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Sayısal Loto'da devir işlemleri
 
Sayısal Loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine Sayısal Loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Sayısal Loto oyun planında dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...