Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölüm izle - Fox tv dizi izle
Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölüm izle - Fox tv dizi izle.Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölümü izle- dizi izle. Fox tv dizi izle. Merakla beklenen Sana Bir Sır Vereceğim 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox tv ekranlarında izlenecek olan Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler yaşanacak ? İşte Sana Bir Sır Vereceğim dizisi
Haberi Yazdır Email Gönder
09.10.2013 11:54   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölüm izle - Fox tv dizi izle. Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölümü izle - dizi izle. Fox tv dizi izle. Merakla beklenen Sana Bir Sır Vereceğim 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fox tv ekranlarında izlenecek olan Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler yaşanacak ? İşte Sana Bir Sır Vereceğim dizisi

Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölüm fragmanı izle

Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölümde neler yaşanacak ?

Tilki’yi üzmek ve ondan intikam almak için herşeyi yapan Savaş’ın planları bitmek bilmiyor, Aylin’i Tilkiden uzaklaştırmak için doğaüstü gücünü kullanan Savaş istediğine ulaşıyor. Savaş ile Aylin’i ormanda yakınlaşırken gören Tilki’nin tepkisi ne olacak ? Aylin bu durumu nasıl açıklayacak ? Firdevs Hanım köşküne ait cevapsız sorular gün geçtikçe artıyor, Sevgi’nin karakolda bulduğu esrarengiz dosya ile daha da karmaşık bir hal alıyor.

Kızına bir adım daha yaklaşmak ve diğer çocukları korumak için çabalayan Sevgi’nin  köşk ile ilgili daha öğreneceği çok şey var. Nihat Karadağ’ın talimatıyla Esra ve Sedat öğretmen okul için bir parti düzenler. Acaba Nihat’ın çocuklar hakkındaki planı ve bu partiyi düzenlemesinin amacı nedir ? Tilki partiye Çağla ile katılır ve parti boyunca Çağla ile ilgilenir. Aylin elbette bu durumdan hiç hoşlanmaz. Savaş, yavaş yavaş istediğine ulaşırken, partide diğer planlarını da hayata geçirmeye başlar.
 

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.