Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Muhteşem Yüzyıl dizisi 114. yeni bölüm tek part dizi izle
Muhteşem Yüzyıl dizisi 114. yeni bölüm tek part dizi izle .Muhteşem Yüzyıl izle. Star tv ekranlarında soluksuz izlenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 114. bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü...
Haberi Yazdır Email Gönder
05.12.2013 13:46   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Muhteşem Yüzyıl dizisi 114. yeni bölüm tek part dizi izle .Muhteşem Yüzyıl izle. Star tv ekranlarında soluksuz izlenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 114. bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü...

Muhteşem Yüzyıl 114. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız


Muhteşem Yüzyıl 114. bölümde neler yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl

Hürrem’in sırrı saraya bomba gibi düşüyor!

Süleyman’ın Selim’e olan desteği kardeşler arasındaki uçurumu derinleştiriyor. Fatma’nın müthiş oyunuyla gizli oda açığa çıkıyor! Rüstem öfkeyle Hürrem’den hesap sorarken, Sümbül acı gerçekle yüzleşiyor. Süleyman ise Hürrem’e olan güvenini kaybediyor ! Atmaca, Nisa’nın canını bağışlıyor. Manisa’da ise Nurbanu doğum yapıyor. Hürrem, Süleyman’ın kendini affetmesi için çabalarken, Süleyman büyük bir sürpriz yapıyor.

Süleyman’ın Selim’e olan desteği Mustafa ve Bayezıt’ı öfkelendirir. Bayezıt’ın Mustafa’ya olan bağlılığı Hürrem’i endişelendirirken, Bayezıt’ın abisinden istediği yardım iki kardeşin bağını güçlendirir. Rüstem’in ise Mustafa için yeni bir planı vardır.

Gizli odayı bulan Fatma, bu sırrı açığa çıkarmak için bir oyun oynar. Hürrem’in kendisini dinlediğini öğrenen Rüstem, Hürrem ile karşı karşıya gelir.Sümbül ise son bir umutla sevdiği kadınla yüzleşir.

Atmaca, Mihrünisa’nın hamile olduğunu öğrenince canını bağışlar. Mahidevran hamileliği saklamak için uğraşırken, Bayezıt abisinin Nisa ile gizlice evlendiğini öğrenir. Huricihan ise Bayezıt’a zarar vermemek için payitahttan ayrılır. Ancak Bayezıt’ın aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur.

Hürrem’in ihanetiyle yıkılan Süleyman, iyice yalnızlaşmıştır. Hürrem Süleyman’ın kendisini affedeceğine inanırken, Süleyman’ın ona bir sürprizi vardır.

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.