Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Muhteşem Yüzyıl dizisi 113. bölüm tek parça izle - Muhteşem Yüzyıl Star tv izle
Muhteşem Yüzyıl dizisi 113. bölüm tek parça izle - Muhteşem Yüzyıl Star tv izle. Star tv ekranlarında soluksuz izlenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 113. bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü...
Haberi Yazdır Email Gönder
26.11.2013 14:10   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Muhteşem Yüzyıl dizisi 113. bölüm tek parça izle - Muhteşem Yüzyıl Star tv izle. Star tv ekranlarında soluksuz izlenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 113. bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü...

Muhteşem Yüzyıl 113. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Muhteşem Yüzyıl 113. bölümde neler yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl

Mustafa’ya Gözdağı!


Muhteşem Yüzyıl’da baba oğul arasındaki gerilim gittikçe büyüyor! Herkes Mustafa’nın akıbeti için korkarken, Mustafa başını eğmiyor. Süleyman ise Mustafa’ya gözdağı veriyor! Mustafa, Yeniçeri Ocağı’na elinde ölüm fermanı ile giriyor.

Hürrem ve Mustafa birbirlerine karşı kılıçlarını çekiyor. Süleyman şüpheleriyle boğuşurken Mustafa’yı zorlu bir sınav daha bekliyor!

Sarayda sular durulmuşken, Nazenin’in doğuma girdiği haberiyle meraklı bekleyiş başlıyor! Yoksa saraya yeni bir şehzade mi geliyor?

Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de Star’da...


Barbaros, Mustafa ve yeniçeri ağasını bir arada gören Süleyman deliye döner. Kabusları gerçek olmaya başlamıştır. Mustafa’ya bir ders vermek amacıyla büyük bir ceza verir.

Lala Mustafa, Huricihan’ dan gelen mektubu Beyazıt’tan saklar. Beyazıt’ın kendisini unuttuğunu düşünen Huricihan, Cihangir’e birlikte Kütahya’ya gitmeyi teklif eder. Cihangir, Kütahya’da gördükleriyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Nurbanu ise hamileliğinin tadını çıkarır. Sarayın kurallarını alt üst edecek bir işe kalkışır. Dilşah ise bu fırsatı kaçırmaz. Nurbanu’nun canından can koparır.
 
Mustafa’nın kendisi yüzünden tehlikeye girmesi Nisa’yı bir karar vermeye iter. Ayrılık vakti gelmiştir. Mustafa Nisa’nın özlemi ile baş etmeye çalışırken, sürpriz bir ziyaretçi onu yeniden hayata döndürür.

Fatma Sultan’ın nikahı kıyılır. Ancak herkesi şok eden gelişme Hürrem’in canını sıkar. Hürrem bir yandan yeni bir şehzade doğmasına karşın önlem alır. Nazenin’in doğumu vaktinden erken olunca tüm planlar suya düşer. Herkes Nazenin’in doğuracağı çocuğu merakla beklemeye başlar...

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.