Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Melih Gökçek in de ses kaydı yayınlandı
Melih Gökçek in sesi olduğu iddia edilen kayıtta Gökçek, Erdoğan ın danışmanını arayarak CHP nin reklam afişlerinin yayınlanıp yayınlanmaması gerektiğini soruyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
25.02.2014 22:06   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Türkiye'nin 1 numaralı gündemi olan ses kayıtlarına bir yenisi daha eklendi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e ait olduğu iddia edilen ses kaydı yayınladı. Yeni ses kaydında, iddiaya göre Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank ile görüşen Melih Gökçek, CHP'ye ait olduğu belirtilen reklam afişlerinin yayınlanıp yayınlamaması gerektiğini Başbakan'a sorulmasını istiyor.

GÖKÇEK AKIL DANIŞIYOR

Ses kayıtlarındaki iddiaya göre; Gökçek, Varank'a CHP'nin hükümeti eleştiren reklamlar için bir firmayla anlaşmaya vardığını ve şirket sahibinin de kendisini arayarak bilgi verdiğini iddia ediyor. İddiada reklam yayınlanırsa reklamın içerik olarak hükümeti hedef aldığı için kötü olacağını belirtiyor.

"BAŞBAKAN'A SORACAĞIM BEKLET"

Başbakan'ın danışmanı Varank ise iddiaya göre; Başbakan'a soracağını söylüyor ve biraz bekletilmesini istiyor. Daha sonra iddiaya göre Gökçek'i arayan Varank kısık bir sesle "yayınlamayın" diyor. İddiaya göre Varank bu olayın direk kendilerinden dolayı yayınlanılmadığının düşünülmesini istemiyor. Gökçek'in olduğu iddia edilen ses ise bunu yukarıdan talimat olarak görüleceğini ancak sorun olmayacağını belirtiyor.

Sansür uygulandığı iddia edilen o afiş;

SonDakika

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.