Melih Gökçek'in de ses kaydı yayınlandı
Melih Gökçek'in sesi olduğu iddia edilen kayıtta Gökçek, Erdoğan'ın danışmanını arayarak CHP'nin reklam afişlerinin yayınlanıp yayınlanmaması gerektiğini soruyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
25 Şubat 2014 Salı 22:06:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Türkiye'nin 1 numaralı gündemi olan ses kayıtlarına bir yenisi daha eklendi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e ait olduğu iddia edilen ses kaydı yayınladı. Yeni ses kaydında, iddiaya göre Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank ile görüşen Melih Gökçek, CHP'ye ait olduğu belirtilen reklam afişlerinin yayınlanıp yayınlamaması gerektiğini Başbakan'a sorulmasını istiyor.

GÖKÇEK AKIL DANIŞIYOR

Ses kayıtlarındaki iddiaya göre; Gökçek, Varank'a CHP'nin hükümeti eleştiren reklamlar için bir firmayla anlaşmaya vardığını ve şirket sahibinin de kendisini arayarak bilgi verdiğini iddia ediyor. İddiada reklam yayınlanırsa reklamın içerik olarak hükümeti hedef aldığı için kötü olacağını belirtiyor.

"BAŞBAKAN'A SORACAĞIM BEKLET"

Başbakan'ın danışmanı Varank ise iddiaya göre; Başbakan'a soracağını söylüyor ve biraz bekletilmesini istiyor. Daha sonra iddiaya göre Gökçek'i arayan Varank kısık bir sesle "yayınlamayın" diyor. İddiaya göre Varank bu olayın direk kendilerinden dolayı yayınlanılmadığının düşünülmesini istemiyor. Gökçek'in olduğu iddia edilen ses ise bunu yukarıdan talimat olarak görüleceğini ancak sorun olmayacağını belirtiyor.

Sansür uygulandığı iddia edilen o afiş;

SonDakika
    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Cafesiyaset hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


Fatıma Nur MÜCEVHER
Yaşamaksa Yaşıyoruz
Serdar ÖZDEMİR
Çare : Büyük Devlet Olmak
Hasan EKMEN
Bürokratik Siyaset
Neşat YALÇIN
Nifak Tohumları
Halil ÖZTÜRK
Gün, hesap günü
Deniz TANIK
Allah yolunda mücadele etmek
Ulaş Salih ÖZDEMİR
Siz hiç düşündünüz mü Sarıkamış'ı
NAMAZ VAKİTLERİ

Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK Dev10
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.