MEB 24 Nisan Okul (Liselere) tatil mi? 24 Nisan Resmi Kurumlar Tatil mi? 22-23-24 Nisan 2014 resmi tatil mi ?   -     Emekli ikramiye miktarı ne kadar oldu? 17 Nisan son dakika Hangi memur ne kadar ek ikramiye alacak?   -     Deniz Baykal Çankaya için açık kapı bıraktı   -     Cumhurbaşkanlığı seçimi ne zaman yapılacak ? 2014 Cumhurbaşkanı adayları kimler olacak?   -     Kılıçdaroğlu saldırı anını anlattı   -     Bakan Elvan'dan twiter açıklaması   -     GSS Borç Sorgula Öğren 2014 Torba Yasa Taşeron Kadro SGK E-Devlet ile Gss Affı Gss Prim Borcu Affı öğren   -     Yeni 2014 Demokratikleşme paketinde neler var? Demokratikleşme paketi maddeleri son dakika   -     17 Nisan 2014 TC kimlik no ile SSK sorgulama tıkla (SSK-SGK hizmet dökümü sorgula)   -     Küçük Suriyeli'den Erdoğan'a sürpriz   -  
  17.04.2014
Ekobir  |  Bende Oku  |  Rotahaber     Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Medcezir 8. bölüm izle - Medcezir tek part dizi izle
Medcezir dizisi 8. bölüm izle - Medcezir tek part dizi izle.Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi Medcezir yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Medcezir 8. bölüm ve tüm yaşanacaklar burada!
Haberi Yazdır Email Gönder
06.11.2013 11:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Medcezir dizisi 8. bölüm izle - Medcezir tek part dizi izle.Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi Medcezir yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Medcezir 8. bölüm ve tüm yaşanacaklar burada!

Star tv Medcezir 8.bölüm fragmanı izle - dizi izle.Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya yeni dizisi ile ekrana geliyor. Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi Medcezir'in çekimlerine başlandı. İşte Medcezir 8.bölüm fragmanı izle

Medcezir 8.bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız


KİM KİMDİR?
Çağatay Ulusoy : Yaman
Serenay Sarıkaya : Mira
Can Gürzap : Asım Şekip Kaya (Aşk)
Barış Falay : Selim
Murat Aygen : Faruk
Taner Ölmez : Mert
Sebnem Dönmez : Sude (Asude)
Metin Akdülger : Orkun (Orkunç)


 

medcezir

Yaman tuzağa düşürülüyor!


Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık bir saatli bombayla yaşayacaktır. Yaman Mira’nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır.

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...