Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Kardeş Payı dizisi 7. bölüm tek parça full izle -Kardeş Payı Star tv izle
Kardeş Payı dizisi 7. bölüm tek parça full izle -Kardeş Payı Star tv izle. Murat Cemcir ve Ahmet Kural ın yeni dizisi Kardeş Payı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeş Payı 7. bölüm izle. Kardeş Payı 7. bölümde neler yaşanacak? İşte Kardeş Payı 7. bölüm fragmanı izle - Kardeş Payı Star tv dizi izle
Haberi Yazdır Email Gönder
07.04.2014 12:40   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kardeş Payı dizisi 7. bölüm tek parça full izle -Kardeş Payı Star tv izle. Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın yeni dizisi Kardeş Payı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeş Payı 7. bölüm izle. Kardeş Payı 7. bölümde neler yaşanacak? İşte Kardeş Payı 7. bölüm fragmanı izle - Kardeş Payı Star tv dizi izle


Kardeş Payı 7. bölüm fragmanı izle mek için tıklayınız

Kardeş Payı 7. bölümde neler yaşanacak ?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle dünyayı güzelliştirmeye çalışacak!


Onlar sıradan tesisatçı değiller...

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali)  su tesisatçısı, Seda Bakan ise  evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Senaryosunu Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır.

Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur  ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

 

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.