Samsung galaxy s5 fiyatı ve özellikleri ? Samsung galaxy s5 mini fiyatı ve özellikleri kılıfları renkleri ?   -     Başbakan düğün davetine katıldı   -     MEB 24 Nisan 2014 Okul (Liselere) Tatil Var mı? 22-24 Nisan resmi tatil mi? 24 Nisan Resmi Kurumlar Tatil mi?   -     En Güzel 23 Nisan Şiirleri Ezberleyin - Birbirinden Güzel 23 Nisan Şiirleri Yazıları Kompozisyonları Burada   -     Herkes onu okuyor soruları ve cevapları - Herkes onu okuyor başvurusu-Herkes onu okuyor sonuçları sorgulama   -     En Güzel 23 Nisan Şiirleri Oku-23 Nisan İle İlgili Yazılar- 23 Nisan Hakkında Kompozisyonlar 23 Nisan Önemi nedir?   -     Saadet Partisi'nde Erbakan dönemi mi başlıyor?   -     Herkes onu okuyor 81 il sınav sonuçları Açıklandı sorgulama- 2014 Herkes onu okuyor sıralaması !   -     Açık Öğretim 19-20 Nisan Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (Aöf 19-20 Nisan Soru ve Cevapları )   -     Açık Öğretim Aöf 19-20 Nisan Soru ve Cevapları (AÖF Sınav Sonuçları TC no ile Sorgulama! )   -  
  21.04.2014
Ekobir  |  Bende Oku  |  Rotahaber     Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Kadir Topbaş 2014 için iddialı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş 2014 yerel seçimleri için iddialı. AK Parti henüz adaylarını açıklamadı, ama Kadir Topbaş adaylığı garanti gibi konuştu.
Haberi Yazdır Email Gönder
20.09.2013 08:20   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Yerel seçimler yaklaşırken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan seçimlere yönelik iddialı bir açıklama geldi. 
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Allah nasip ederse önümüzdeki yerel seçimlerin ve arkasındaki süreç içerisinde hep beraber İstanbul için güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz.” dedi.
 
Beykoz’a yapılan yatırımların tanıtımı ile temel atma ve açılış törenine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Milletvekili İsmet Uçmaz, AK Parti Milletvekili Osman Poyraz, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Önümüzdeki yerel seçimlerin ve arkasındaki süreç içerisinde hep beraber İstanbul için güzel şeyler yapmaya devam edeceğini belirten Topbaş, “Bugün burada detaylarını açıklamak istemediğim ama İstanbul için yeni projelerimiz var. Belki gelecek seçim zamanında dile getiririz. Güzelliklerin bu kente neler katacağını veririz. İstanbul’un hızla gelişen ekonomisi ve işsizlik oranı düşük olduğunu burada ifade etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...