Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Güneşi Beklerken dizisi 25. bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 26.bölüm fragmanı izle Kanal D
Güneşi Beklerken dizisi 25. bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 26.bölüm fragmanı izle Kanal D .Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 24. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.
Haberi Yazdır Email Gönder
23.12.2013 11:20   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Güneşi Beklerken dizisi 25. bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 26.bölüm fragmanı izle Kanal D .Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 24. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Güneşi Beklerken 24. bölüm izle.Güneşi Beklerken 24. bölüm izle - Güneşi Beklerken dizi izle. Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 24. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Güneşi Beklerken 24. bölüm fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 24. bölüm 2.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 24. bölüm 3.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 24. bölüm 4.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız


Güneşi Beklerken 24. bölümde neler yaşanacak ?

Kerem, Zeynep'e aşkını itiraf edecek mi?

Barış,  Zeynep’e olan duygularını açıklamamakta artık zorlanırken, Zeynep de Barış’tan ayrılmaya karar veriyor.

Kerem’in elinden Aksel’i zor alırlar. Kendine güçlükle gelen Aksel, Kerem’in peşini bırakmaz. Onun zayıf noktasını çözmüştür ve üzerine gider. Barış, Melis ve Zeynep. Kerem’den, üçünden birini seçip harcamasını ister. Yoksa onu, Zeynep’e aşık olduğunu Barış’a söylemekle tehdit eder.

Tayfun’un sızmadan önce Zeynep hakkında söyledikleri, Cihan’ın tekrar kafasının karışmasına neden olur. Hastanedeki arkadaşını arayarak DNA sonucunu görmek istediğini söyler.

Zeynep ile Barış’ın arası ise, Begüm nedeniyle fena açılmıştır. Barış kendini affettirmek için uğraşırken Zeynep, çok daha zor bir gerçeği kabul etmek zorunda kalır, Barış’a aşık değildir. Zeynep’e sürpriz yapıp onun gönlünü almaya çalışan Barış, hediye seçimi için Kerem’den yardım ister. Herkes Zeynep’i Barış konusunda teselli edip, erkek arkadaşını affetmesi konusunda akıl verirken, o ayrılmaya karar verir. Ancak karşısına geçip söylemek, karar vermek kadar kolay değildir.

Aksel gibi Begüm’ün de Barış ve Zeynep’in hayatından kolay kolay çıkmaya niyeti yoktur.  Zeynep ve Begüm aynı yarışta koşacaklardır. Fakat Begüm’ün karşısında çok daha farklı bir Zeynep vardır.Behice anneanneye giden Kerem ve Barış’ı orada davetsiz bir misafirle karşılaşırlar. Bu isim Aksel’den başkası değildir. Aksel ertesi gün gece yarısı 12’ye kadar Kerem’e süre tanır. O zamana kadar üçünden birini seçip, herkese rezil etmezse, sevdiği tüm kişileri teker teker kaybedeceğini söyler. Köşeye sıkışan Kerem, herkesin davetli olduğu bir kareoke partisi düzenlemek zorunda kalır. Peki Barış’ı mı? Zeynep’i mi? Melis’i mi seçecektir? O gece herkesin gözünden rezil olacak isim hangisidir?

Kerem’in seçtiği hediyeyi, Zeynep çok beğenir. Barış da yavaşta olsa aralarının düzelmekte olduğunu düşünür. Ancak Barış’ın hediyesini Kerem seçtiğini anlayan Zeynep kesin kararını vermiştir. Barış’tan ayrılacaktır.Cihan, sonunda Zeynep’in babası olduğunu öğrenecek midir?
Eğer öğrenirse Demet’in buna tepkisi ne olacaktır?
Kerem, sonunda aşık olduğunu Zeynep’e itiraf edebilecek mi?

Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Güneşi Beklerken’in yeni bölümünde.

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.