Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Güneşi Beklerken dizisi 23. bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 23. bölüm izle
Güneşi Beklerken dizisi 23. bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 23. bölüm izle.Güneşi Beklerken Kanal D izle.Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 23. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.
Haberi Yazdır Email Gönder
09.12.2013 13:23   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Güneşi Beklerken dizisi 23. bölüm tek parça izle - Güneşi Beklerken 23. bölüm izle.Güneşi Beklerken Kanal D izle.Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 23. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Güneşi Beklerken 23. bölüm izle.Güneşi Beklerken 23. bölüm izle - Güneşi Beklerken dizi izle. Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 23. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Güneşi Beklerken 23. bölüm fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 23. bölüm 2.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 23. bölüm 3.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 23. bölüm 4.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız


Güneşi Beklerken 23. bölümde neler yaşanacak ?

Kerem ile Aksel, kozlarını paylaşıyor

Kerem, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkıyor ve ikili kozlarını paylaşıyor.

Zeynep’in, kendisi için hazırladığı uyku haplı içecek tuzağını fark eden Aksel, karşı hamle ile içeceği Zeynep’e içirmeyi başarır. Sonra da Zeynep’i arkadaşları ile bir konteynere kapatıp, ardından da Barış’ı arar. Zeynep ile Aksel’in bulunduğu yeri geç de olsa önce Kerem, sonra da Barış bulur. Ancak ikisi de oradan çoktan gitmişlerdir. Zeynep’i bulmak için, Aksel’in onlara hazırladığı bilmeceyi ve oyunu çözmek zorundadırlar.

Eve çıkan Demet ile Tülin arasında da hiç beklenmedik bir arkadaşlık kurulur. Bu durum en çok da Cihan için şaşırtıcıdır.

Gözlerini açtığında kendini konteynerde bulan Zeynep, panik içindedir. Bağırarak sesini duyurmaya çalışır. Aksel’in oyununa daha fazla katlanamayan Kerem, Zeynep’i kendi yöntemleri ile bulmaya karar verir. Barış ise bulmacayı çözerek onu bulmaya çalışır. Peki, Zeynep’i önce kim bulacaktır? Kerem mi, yoksa Barış mı?

Tayfun’un ise yardıma ihtiyacı vardır. İçki yüzünden zor zamanlar geçiren Tayfun, kızını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Onun bu durumuna üzülen Cihan, ona yardım etmeye karar verir.
Aksel’in kızkardeşi Begüm de Barış’ın peşindedir. Abisi ile oynadığı basketbol maçında  gördüğü Barış’ı bir türlü aklından çıkartamaz. Üstelik beklenmedik bir tesadüf Barış ile onu karşı karşıya getirir. Kendisini iddia malzemesi yapan Barış’a bir ders vermek isteyen Zeynep, hiç kimsenin ummadığı bir intikam planı yapar. Ancak sorunsuz işleyen planın sonuçları herkes için büyük sürprizdir.

Aksel’i takip etmeyi bıraktığına herkesi inandıran Kerem ise, Zeynep’e yaşattıklarının hesabını sormak üzere, hiç beklemediği bir anda Aksel’in karşısına çıkar.

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.