Emekliye Bayram promosyonu verilecek mi? Emeklilere Bayram öncesi promosyon ne kadar?
Emekliye Bayram promosyonu verilecek mi? Emeklilere Bayram öncesi promosyon ne kadar? Bayram öncesi 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi. Bayramda emeklilerin yüzü gülecek.
Haberi Yazdır Email Gönder
04 Ekim 2013 Cuma 14:59:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Emekliye Bayram  promosyonu verilecek mi? Emeklilere Bayram öncesi promosyon ne kadar? Bayram öncesi 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi. Bayramda emeklilerin yüzü gülecek.klilere Bayram öncesi 70 lira verilecek! Bayram öncesi 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi.

Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten bayram öncesinde 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi. Çelik, önemli bir mesafe kat edilen banka görüşmelerinden memur emeklilerinin maaş promosyonuna "evet" sonucunun çıktığını söyledi.

 
 
Bakanlık olarak 8 milyon işçi emeklisini bu uygulamanın dışında tutmak istemediklerini anlatan Çelik, "Emekliler arasında ayırım olmaz" dedi. Vakıfbank ve Ziraat Bankası'yla görüşmelerin olumlu geçtiğini söyleyen Çelik süreci şöyle anlattı: "Vakıfbank yıllık azami 60-70 lira verebileceğini söyledi. Ziraat ise biraz daha fazla verebilir ama öyle bir maaş falan söz konusu değil." 
 
KAMU PAYI YÜZDE 90 
 
Emeklilere ödenen yıllık 120 milyarlık maaş ödemesinde kamu bankaları yüzde 80'lik paya sahip. PTT'yle bu oran yüzde 90'a ulaşıyor. Yüzde 10'luk pay da özel bankalara ait. 
    Ad Soyad
    E-Posta
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Cafesiyaset hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
Bu habere 1 yorum yapılmıştır.
necla yiğit - 04.10.2013 15:23:31
Güldük.... güldük... bayramı beklemeden, şimdi güldük. Yılda 70.- TL.ye müjde denmesine güldük, hem de ne gülme. Allah aşkına bunlar uzayda mı yaşıyor diye düşünüyordum ki, hayır, onların kendilerine ait dünyaları var, istediler mi bir günde milyar zammı kendi maaşlarına ekleyebiliyorlar, meclis hemen toplanıyor, bir günde karar çıkıyor, emeklileri getirdikleri durumuda biliyorlar ki ayda 5,-TL. edecek zamma bile sevinir duruma getirdiler, şimdi de bu haberi müjde diye yutturmaya çalışıyorlar. BU HÜKÜMET İŞÇİLERİ VE İŞÇİ EMEKLİLERİNİ SEVMİYOOOOOOR. Onların sıkıntıları, umurlarında bile değil


Halil ÖZTÜRK
Yeni Türkiye'nin Ayak Seslerini Duyuyorum
Fatma Nur MÜCEVHER
Yaşamaksa Yaşıyoruz
Serdar ÖZDEMİR
Çare : Büyük Devlet Olmak
Hasan EKMEN
Bürokratik Siyaset
Neşat YALÇIN
Ahlak Yozlaşması
Deniz TANIK
Allah yolunda mücadele etmek
Ulaş Salih ÖZDEMİR
Siz hiç düşündünüz mü Sarıkamış'ı
NAMAZ VAKİTLERİ

Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK Dev10
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.