Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
Emekliye Bayram promosyonu - Emeklilere Bayram öncesi 70 lira verilecek! 2013
Emekliye Bayram promosyonu - Emeklilere Bayram öncesi 70 lira verilecek! 2013 Bayram öncesi 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi. Bayramda emeklilerin yüzü gülecek.
Haberi Yazdır Email Gönder
03.10.2013 15:10   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Emekliye Bayram  promosyonu -  EmeEmekliye Bayram  promosyonu -  Emeklilere Bayram öncesi 70 lira verilecek! 2013 Bayram öncesi 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi. Bayramda emeklilerin yüzü gülecek.klilere Bayram öncesi 70 lira verilecek! Bayram öncesi 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi.

Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten bayram öncesinde 10 milyon emekliye maaş promosyonu müjdesi geldi. Çelik, önemli bir mesafe kat edilen banka görüşmelerinden memur emeklilerinin maaş promosyonuna "evet" sonucunun çıktığını söyledi.

 
 
Bakanlık olarak 8 milyon işçi emeklisini bu uygulamanın dışında tutmak istemediklerini anlatan Çelik, "Emekliler arasında ayırım olmaz" dedi. Vakıfbank ve Ziraat Bankası'yla görüşmelerin olumlu geçtiğini söyleyen Çelik süreci şöyle anlattı: "Vakıfbank yıllık azami 60-70 lira verebileceğini söyledi. Ziraat ise biraz daha fazla verebilir ama öyle bir maaş falan söz konusu değil." 
 
KAMU PAYI YÜZDE 90 
 
Emeklilere ödenen yıllık 120 milyarlık maaş ödemesinde kamu bankaları yüzde 80'lik paya sahip. PTT'yle bu oran yüzde 90'a ulaşıyor. Yüzde 10'luk pay da özel bankalara ait. 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.