Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
E okul Kayıt Sayfasına Giriş Linki! - MEB E-okul veli bilgilendirme Sistemine Giriş!
E okul Kayıt Sayfasına Giriş Linki! - MEB E-okul veli bilgilendirme Sistemine Giriş! E okul vbs linki giriş MEB hakkında merak ettiğiniz her şey burada. SBS öğrencilerinin merakla beklediği ve tüm detaylarını öğrenmek istediği e okul linki cafesiyaset.com da. Bu link sbs ek yerleştirmelerinin de verileceği bir link aynı zamanda MEB e-okul veli bilgilendirme giriş sayfasıdır.
Haberi Yazdır Email Gönder
23.10.2013 08:19   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


E okul Kayıt Sayfasına Giriş Linki! - MEB E-okul veli bilgilendirme Sistemine Giriş! SBS öğrencilerinin merakla beklediği ve tüm detaylarını öğrenmek istediği e okul linki cafesiyaset.com'da. Bu link sbs ek yerleştirmelerinin de verileceği bir link aynı zamanda MEB e-okul veli bilgilendirme giriş sayfasıdır.

SBS 2013 ek yerleştirme sonuçlarının açıklandığı e-okul veli bilgilendirme giriş sayfası cafesiyaset.com'da sizlerle. Teknolojide son nokta olarak görülen e-okul sistemi veli bilgilendirme giriş sayfası cafesiyaset.com'da.

 
SBS öğrencilerinin büyük bir heyecan ve merak ettiği ek yerleştirme sonuçlarının açıklandığı e-okul tıklama linki cafesiyaset.com'da. e okul linki ve e-okul veli bilgilendirme giriş sayfası haberimizde. Bugün 25 Eylül 2013 salı günü, e okul linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.
 
Gerçekten zamane çocukları hem çok şanslı hem de çok şanssız. Zira sürekli bir şekilde sıkı takipteler ve güvensiz ortamdalar, bu onların şansızlığı, ancak şimdilerde her şey çok kolaylaştı ve her şey velilere parmak uçları kadar yakın. E okul veli bilgilendirme giriş sayfası da aynen böyle. E-okul linki cafesiyaset.com'da.
 
Okullar açıldı. Eskiden böyle şeyler yoktu, ama şimdi veliler çocuklarını e okul ile takip ediyor. Çocuklarının devamsızlıklarını ve ders notlarını görebilen veliler, SBS sonuçlarını da e-okul vasıtasıyla öğreniyorlar. e okul veli bilgilendirme giriş sayfası ve e okul linki cefasiyaset.com'da.
 
Teknoloji geliştikçe her şey daha bir kolay, daha bir güzel oluyor. İşte bunun son örneği e okul. Öğrenci velileri çocuklarının okul durumlarıyla ilgili son duruma e okul vasıtasıyla ulaşarak, içleri ferah bir şekilde her şeyi öğrenebiliyorlar.
 
 
Zaten artık okula gelmeyen öğrencilerin velilerine sms atılarak durumdan haberdar etme dönemi de yavaş yavaş başlıyor. Çocukların daha denetimli oldukları yeni dönemde veliler memnun, öğrenciler ise memnun olmasa da güvende. E okul linki ve e okul veli bilgilendirme sayfasına cafesiyaset.com farkıyla ulaşabilirsiniz. 
 
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB ) boş kontenjanlara yerleştirme sonuçları nı e-okul işlemleri sayfasından açıkladı. Boş kontenjanlara yerleştirilen öğrenciler E-Okul sayfasından sonuçları öğrenebiliyor. İşte e-okul sistem sayfası:
 
 
2013 yılı SBS'ye katılan ve OYP'si 201 ve üzeri olan, tercih döneminde okul tercihi yapmayan veya yapamayan, tercih yaptığı halde hiçbir okula yerleşemeyen, herhangi bir tercihine yerleştiği halde okul mülakatında elenen, asıl ve yedek kayıt döneminde herhangi bir tercihine kayıt hakkı kazanarak kaydını yaptıran tüm öğrencilerin, 9 Eylül 2013 Pazartesi günü saat 10.00'da açıklanan boş kontenjanlar için https://e-okul.meb.gov.tr adresinde yayımlanan okullara, en fazla 5 tercih hakkı bulunuyor.
Veliler yerleştirme sonuçları ile ilgili bilgilerini https://e-okul.meb.gov.tr adresinden takip edebilecekler. Bu nedenle velilerin belirtilen internet adresini yerleştirme takvimi boyunca takip etmeleri gerekecek. Ayrıca, SMS ile bilgilendirilme sistemine dâhil olan velilere Mobil Bilgilendirme Servisi aracılığı ile yerleştirme sonuçları bildirilecek.
 

 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.