Başbakan kendisini en çok üzen ilçeyi açıkladı   -     Ek gösterge nedir? 17 Nisan 2014 Ek gösterge nasıl hesaplanır? Memura emekliye ek gösterge zammı ne kadar?   -     Özal'in ölümüyle ilgili nihai rapor açıklandı   -     MHRS Hastane randevu sistemi ile randevu alma 17 Nisan 2014 e-Randevu   -     Paralel yapı 1. tanığı tehdit mi etti?   -     YDS Sınav Sonuçları Açıklandı Tc no ile Sorgulama! (ÖSYM YDS soru ve cevapları Açıklandı)   -     2014 E Okul YDS Sonuçları Sorgula Açıklandı! ÖSYM 6 Nisan 2014 YDS Sonuçları TC ile Sorgula!   -     Bahçeli: Vicdansız alçağı unutmamalıyız   -     2013-2014 AÖF Geçmiş Yıllarda Çıkmış Soruları ve Cevapları Burada! aöf Bütün Yılların Geçmiş Soru ve Cevapları!   -     Torba Yasası ve Erken Emeklilik 17 Nisan son dakika Torba yasa taşeron haber kadro var mı?   -  
  17.04.2014
Ekobir  |  Bende Oku  |  Rotahaber     Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
CHP büyükşehir adaylarını ne zaman açıklayacak?
CHP Genel Başkan YArdımcısı Gürsel Tekin CHP'nin büyükşehir belediye başkan adaylarını ne zaman açıklayacağı söyledi
Haberi Yazdır Email Gönder
30.08.2013 17:47   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Yerel seçimler için geri sayım başlarken CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul, İzmir, Ankara adaylarının büyük olasılıkla Kasım ayında açıklanacağını söyledi. 
 
Tekin, S Haber’in canlı yayınında Metin Yıkar’ın sorularını şöyle yanıtladı. “Seçimlere doğru adaylar yavaş yavaş belli oluyor mu CHP’de?” sorusuna Tekin, “İşte tabi sıkıntı bu. Bütün bu biraz önce anlatmış olduğumuz mesele bizimde en büyük meselelerimizden bir tanesi. Sadece bizim değil bütün siyasi partilerin. Ankara’ya gelin içim acıyor. Ankara’da oteller, restoranlar kazanıyor. 
 
Anadolu’nun dört bir yanında insanlar ne işi var Ankara’da kardeşim. Herkes kendi bölgesinde kendi sorununu çözüp gelebilmeli. Bu sıkıntı inşallah son olur. Bizim şuanda Sayın Genel Başkan Yardımcılarımızın yapmış olduğu çok ciddi bir çalışma var 81 ille ilgili. Büyük olasılıkla belediye başkanlığı bizde olmayan illerimizden başlayacağız. Sayın Genel Başkanımız biliyorsunuz Afyon adayımızı geçen hafta açıkladı. Önümüzdeki günlerde birçok illerimizde o adaylarımız açıklanacak” dedi. 
 
Tekin, “İstanbul, İzmir, Ankara gibi yerler büyük olasılıkla Kasım ayında falan olur” diye de ekledi. 
“Irak’la alakalı bir raporunuz olacak mı?” sorusuna da Tekin, “Tabi. Bu raporu büyük olasılıkla biz her şeye rağmen Sayın Dışişleri Bakanımızın bütün bu nezaketsiz davranışına rağmen bir tanesini Sayın Dışişleri Bakanımıza göndereceğiz, Sayın Cumhurbaşkanına göndereceğiz. Devletin devamlılığı diye bir şey vardır” yanıtını verdi.
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...